اسماعیلی گفت: بسیج، ظرفیت های پنهان را شکوفا کرده و از این ظرفیت ها در جهت پیشبرد اهداف انقلاب استفاده می کند.

مهدی اسماعیلی در گفت‌و‌گو با سفیر‌افلاک اظهار داشت: با وقوع انقلاب، تحول و جهشی در بخش های مختلف کشور ایجاد شد به طوری که از بُعد سیاسی، استقلال و اقتدار ایجاد گردید و از بُعد اجتماعی طی این چهار دهه شاهد ارائه خدمات اجتماعی حتی به دورترین نقاط کشور هستیم.
وی افزود: کشور ایران از پیروزی انقلاب تاکنون در حوزه نظامی آنچنان پیشرفت و موفق بوده که حتی دشمن تصور تهدید را ندارد و به خوبی فهمیده اند که ایرانِ امروز بسیار مقتدر و قوی بوده و هرگونه تهدید را محکم پاسخ می دهد.
کارشناس مسائل سیاسی عنوان کرد: امروز به برکت پیروزی انقلاب اسلامی ایران و استمرار این انقلاب، کشورهای زیادی علاوه بر این که از انقلاب ما الگو می گیرند که این به برکت حرکت امام(ره) و رشادت های فرزندان این مرز و بوم است.
وی تصریح کرد: یکی از مواردی که سبب ایجاد و استمرار انقلاب شد، حضور مردم در صحنه است و در این راستا بسیج نقش موثری داشته به طوری که بسیج طی این سالها توانسته ظرفیت های پنهان را شکوفا کند و از این ظرفیت ها برای پیشبرد اهداف و برنامه های انقلاب استفاده نماید.
اسماعیلی گفت: یکی از موفقیت های انقلاب، ایجاد سازمان ها و نهادهایی مانند بسیج بود که توانسته طی این سالها به خوبی برای ارائه خدمات در بخش های مختلف تلاش نماید.
انتهای پیام/