حجت‌الاسلام درویشی گفت: حقیقت بسیج متعلق به‌ نظام و ولایت است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام علی درویشی صبح امروز با تبریک هفته بسیج، اظهار داشت: بسیج مؤمن به انقلاب و دارای آرمان‌هایی از قبیل پشتیبانی از مظلوم، مقابله با ظلم است که در همان مسیر باید حرکت کرد.

وی با تأکید بر اینکه بسیج از اول تاکنون پیرو ولایت است، افزود: ولایت و رهبری شاخص بسیجی بودن است، کسی که ادعای انقلابی گری می‌کند باید حامی و پشتیبان محرومان باشد.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: در انقلاب اسلامی ملاک سخن، عمل و کلام رهبری است اگر حرکت مسئول یا بخشنامه‌ای مطابق با منویات رهبری نباشد اینجا بسیجی احساس مسئولیت می‌کند.

وی تصریح کرد: حقیقت بسیج متعلق به‌نظام و ولایت است و بسیج ملک هیچ گروه و جناحی نیست و مال ولایت است.

درویشی گفت: بسیج در همه صحنه‌ها نگاهش به ولی‌فقیه است و در برخی امورات نباید به بهانه انقلابی گری از مسیر منحرف شد و بعد خود را بسیجی معرفی کنیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بصیرت بسیج را شاخصه‌ای مهم دانست و بیان کرد: بسیج باید دشمنان نظام بشناسد و ضعف‌ها را بداند تا مانعی برای پیشرفت ایجاد نشود.

وی افزود: امروز در میدان انقلاب دفاع کردن سخت است، از زمانی که رزمندگان در دوران دفاع مقدس حضور داشتند چون جبهه‌ها پیچیده‌تر و ترکیبی شده به‌طوری‌که در عرصه اقتصاد و فرهنگ توطئه می‌کند و به دنبال کم‌رنگ کردن تفکر بسیجی در بین جوانان است.

درویشی بیان کرد: تحریم دارویی، نفتی و اقتصادی، دشمنان نظام به دنبال اختلاف‌افکنی بین مردم و مسئولان و ایجاد نارضایتی و ضربه زدن به‌نظام است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: اگر تفکر بسیجی سست شود پایه‌های نظام به لرزه درمی‌آید پس باید مقتدر باشیم و امروز دولت انقلابی، رئیسی با تفکر بسیجی و انقلابی روی کارآمد، امید را در دل محرومان و مستضعفین روشن کرد.

انتهای پیام/