شرفی گفت: دانشجویان موتور محرکه ۴۰ ساله دوم انقلاب هستند که با تفکر تمدن نوین اسلامی و راهبردی در مسیر ترسیم شده حرکت می کنند.

میلاد شرفی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: ۱۶ آذر روز دانشجو نامگذاری شده که همزمان با این روز مراسمی با حضور دانشجویان، مسئولان و تشکل ها در همه دانشگاه های استان برگزار می شود.

وی افزود: سال گذشته به دلیل شرایط بحرانی کرونا، مراسم گرامیداشت در فضای مجازی برگزار شد اما امسال به دلیل فراهم شدن شرایط مراسم روز دانشجو به صورت حقیقی برگزار می شود.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان با اشاره به نقش دانشجویان در انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: نقش دانشجویان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون همیشه پررنگ بوده به طوری که در گام دوم انقلاب، رهبری بر علم و پژوهش و فناوری تاکید کردند و این در حالیست که حرکت پرشتاب علمی از فضای دانشگاه ها آغاز می شود.

شرفی بیان کرد: دانشجویان موتور محرکه ۴۰ ساله دوم انقلاب هستند که با تفکر تمدن نوین اسلامی و راهبردی در مسیر ترسیم شده حرکت می کنند و امروز در گام دوم انقلاب، جوانان انقلابی و دانشجو این وظیفه را بر عهده دارند.

وی با بیان اینکه تحول همیشه از دانشگاه ها آغاز می شود، گفت: همیشه شاهد بوده ایم که هر تحولی در جامعه از درون دانشگاه آغاز شده و تحول در جامعه اسلامی و حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی با نقش مهم دانشجویان و جوانان تسریع می یابد.

انتهای پیام/