رازانی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 61 فعال اقتصادی در شهرکها و نواحی صنعتی این استان سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از  روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی لرستان، بختیار رازانی اظهار داشت: خوشبختانه در سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها، با اقدامات صورت گرفته و تسهیل شرایط متقاضیان، تعداد ۶۱ سرمایه‌گذار و فعال اقتصادی در شهرکها و نواحی صنعتی لرستان سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

وی افزود: مجموعه این اقدامات در مساحتی حدود ۲۵ هکتار در راستای جذب سرمایه‌گذار، ایجاد رونق اقتصادی، توسعه تولیدات ایرانی و تولیدات استان و اشتغال پایدار جوانان لرستان انجام شده است که از مجموع جذب ۶۱ سرمایه‌گذار و واگذاری حق انتفاع زمین به این تعداد متقاضی، تعداد ۴۴ مورد قرارداد صنعتی، ۱۱ قرارداد خدماتی – صنفی و شش مورد نیز قرارداد کارگاهی منعقد شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی لرستان بیان کرد: حجم سرمایه‌گذاری متقاضیان در سال ۱۴۰۰، رقمی معادل هفت هزار و ۱۸۳ میلیون ریال است که این حجم از سرمایه‌گذاری در سال ۹۹، رقمی معادل دو هزار و ۸۳۲ میلیون ریال بود. 

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با همت مجموعه کارکنان شرکت شهرکهای صنعتی لرستان و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری، شاهد رشد ۵۳ درصدی در حجم سرمایه‌گذاری فعالان اقتصادی در سطح شهرکها و نواحی صنعتی استان هستیم.

رازانی گفت: در حوزه اشتغال نیز سال گذشته تعداد ۶۵۸ نفر از جوانان استان در واحدهای تولیدی شهرکها و نواحی صنعتی لرستان مشغول به کار شدند که در ۸ ماهه سال جاری نیز، تعداد ۹۶۰ نفر مشغول به فعالیت شده‌اند.

انتهای پیام/