ابراهیمی گفت: برخی از مسئولان تصاویری از رنج و سختی بانوان کار دلفان را می بینند ولی اقدام و تلاشی برای رفع این مشکل انجام نمی دهند.

به گزارش سفیرافلاک، یحیی ابراهیمی در جلسه بررسی مشکلات زنان کار دلفان اظهار داشت: جای بسی تاسف است که برخی از مسئولان تصاویری از رنج و سختی بانوان کار دلفان را می بینند ولی اقدام و تلاشی برای رفع این مشکل انجام نمی دهند.

وی افزود: علیرغم اینکه لرستان سرشار از ظرفیت و پتانسیل است و در کنار آن نیروی کار توانمندی دارد ولی متاسفانه به دلیل بی توجهی ها، در شاخص فلاکت رتبه بالا دارد و استان و شهرستان دلفان مورد بی توجهی قرار گرفته اند.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به شرایط محرومیت در برخی از مناطق مانند استان لرستان، ضروری است تا راهکارها و برنامه هایی برای برون رفت از این محرومیت ارائه شود.

ابراهیمی عنوان کرد: سرمایه گذاری در شهرستان دلفان می تواند سبب توسعه و اشتغالزایی شود که می طلبد این مهم مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به محرومیت این بخش گفت: از جمعیت ساکن در شهرستان دلفان، بالغ بر ۵۰ هزار نفر تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند که این آمار نشان می دهد این منطقه باید مورد توجه و رسیدگی قرار گیرد.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه میزان اعتبارات محدود بوده اما لازم است همین میزان اعتبارات به صورت عادلانه در بین شهرهای استان تقسیم شود تا بخشی از مشکلات در این مناطق کاسته شود.

انتهای پیام/