عبدالملکی گفت: با سرعت گرفتن طرح های نیمه تمام در لرستان، رونق قابل ملاحظه ای در بحث اشتغال صورت خواهد گرفت.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الله عبدالملکی ظهر امروز در سفر به شهرستان دورود در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سفرهای استانی رئیس جمهور در دور نخست با هدف تکمیل طرح های نیمه تمام و تزریق اعتبار برای طرح های متوقف شده است، اظهار داشت: قبل از سفر مطالعات گسترده ای با همکاری مسؤلان محلی و رده های ملی صورت گرفته است، در همین راستا مصوبات و طرح هایی به عنوان اولویت مشخص شده است.

وی افزود: در این سفر میزان اعتبار مورد نیاز و زمان تکمیل طرح ها بررسی شد، امیدواریم در جلسه شورای اداری استان که مسئله مصوبات با حضور رئیس جمهور مطرح می شود، سرآغازی بر سرعت گرفتن این طرح ها باشد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه با سرعت گرفتن این طرح ها رونق قابل ملاحظه ای در بحث اشتغال صورت خواهد گرفت، عنوان کرد: این رونق در سطح مورد نیاز منطقه نیست ولی حرکت مناسبی خواهد بود. مسئله بیکاری در لرستان بسیار جدی است و رئیس جمهور پیش از حضور در شهرستان این مسئله را به بنده گوشزد کردند که باید درخصوص مسئله اشتغال لرستان اتفاقات ویژه ای صورت گیرد.

عبدالملکی با اشاره به ظرفیت های ویژه لرستان برای اشتغالزایی گفت: به لطف خدا ظرفیت های بسیار خوبی وجود دارد، از طرفی با واحدهای صنعتی تعطیل مواجه هستیم که این خود به عنوان فرصت خوبی به شمار می رود چرا که راه اندازی مجدد این واحدها اعتبار چندانی نیاز ندارد. امیدواریم مردم دورود نیز ثمرات این سفرها را از نزدیک لمس کنند.

انتهای پیام/