وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: راهبرد قطعی برای حل مسئله بیکاری و کاهش آن در شهرستان دورود به حرکت درآوردن صنایع راکد است.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الله عبدالملکی ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان دورود با اشاره به بازدید از پروژه های نیمه کاره شهرستان دورود اظهار داشت: امروز بازدیدی از پروژه کنارگذر یا کمربندی دورود، تصفیه خانه فاضلاب، بیمارستان گهر و تعداد دیگری از طرح‌های این شهرستان صورت گرفت و تصمیماتی در این راستا گرفته شد.

وی با بیان اینکه شهرستان دورود یک مسئله ای که دارد بیکاری است که در کل استان لرستان نیز این مشکل وجود دارد؛ شهرستان دورود ظرفیت خوبی در بحث صنایع دارد که این صنایع مشکلات و مسائلی دارند که با تصمیم‌گیری در سطح استان و در کشور قابل حل است.

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: راهبرد قطعی ما برای حل مسئله بیکاری و کاهش آن در شهرستان دورود به حرکت درآوردن صنایع راکد این شهرستان خواهد بود، البته طرح های توسعه‌ای دیگری مانند فاز چهار کارخانه سیمان دورود وجود دارد که امیدواریم ظرف دوسال تکمیل شود.

وی با بیان اینکه منابع مورد نیاز برای توسعه کارخانه سیمان اختصاص یافته است، گفت: امیدواریم در سفر بعدی که اتفاق می افتد براساس تصمیم دولت بخش زیادی از این طرح ها به فعلیت برسد و مردم شهرستان دورود از مزایای آن بهره‌مند شوند.

انتهای پیام/