حجت الاسلام شاهرخی گفت: وضعیت لرستان تاسف بار بوده که نیاز است دولت نگاه ویژه ای به این استان داشته باشد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی عصر امروز در دیدار رئیس جمهور با اقشار مختلف مردم با اشاره به ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار اظهار داشت: حضرت زینب(س) بانویی است که اسوه صبر، ایثار، فداکاری، تلاش و مجاهدت است و الگویی برای همه بانوان گرامی در ایران اسلامی و همه مسلمانان و شیعیان است.

وی با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان، افزود: با انجام مصوباتی که در نظر گرفته شده امیدواریم استان لرستان را با تحول همراه با جهش که به عنوان یک گفتمان در استان مطرح شده است، تحولی عظیم رقم بخورد.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: وضعیت استان لرستان همانطور که مشاهده فرموید و به عمق مشکلات پی بردید، وضعیت تاسف بار است البته داشته های ما و ظرفیت های استان بسیار زیاد است و افق برای ما روشن است که می توانیم آینده خوبی را برای استان رقم بزنیم.

حجت الاسلام شاهرخی عنوان کرد: درخواست ما این است که نگاه هیات دولت و همراهان مانند همان نگاهی که در مجلس اعلام کردید که لرستان جزء ویژه ها قرار دارد دیده شود، نگاهی که در گذشته نبوده و با ۱۲ میلیارد متر مکعب آب که ظرفیت آبی استان است در کنار استان های دیگر در این مسئله قرار گیرد.

وی بیان کرد: مردم استان ما این جلسه را می بینند و صدای ما را می شوند، اگر چهار مولفه برای استان تحقق یابد می تواند این استان را از قعر چاه بالا بکشد و آینده خوبی را با گروه های جهادی، جوانان انقلابی رقم زد.

انتهای پیام/