سجادی گفت: 4300 پروژه نیمه کاره ورزشی در کشور وجود داردکه می طلبد از ظرفیت ها و منابع دیگری برنامه ریزی شود تا این پروژه ها تکمیل شوند.

به گزارش سفیرافلاک، حمید سجادی عصر امروز در شورای اداری شهرستان کوهدشت اظهار داشت: در کل کشور چهار هزار و ۳۰۰ پروژه و طرح مختلف ورزشی به صورت نیمه کاره وجود دارد که می طلبد از ظرفیت ها و منابع دیگری برنامه ریزی شود تا این پروژه ها تکمیل شوند.

وی افزود: در کشور ظرفیت های بسیار زیادی برای ارتقای وضع موجود وجود دارد که از این ظرفیت ها برای پیشبرد اهداف می توان استفاده کرد و باید از حداقل امکانات، بیشترین استفاده را بُرد.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه امروز فرصت آزمون و خطا نیست، تصریح کرد: جوانان امروز در کشور از ما انتظاراتی دارند که باید برای این انتظارات اقدام کرد و بیانیه گام دوم انقلاب، نقشه راه ماست و امروز جوانان از انقلاب اسلامی ایران حفاظت و حراست می کنند.

سجادی با اشاره به سد معشوره، عنوان کرد: مهار سیلاب یکی از فواید این سد است که با توجه به پیشرفت این پروژه، تکمیل آن باید مورد توجه قرار گیرد.

وی بیان کرد: برای خیزش تمدنی باید از ظرفیت جوانان استفاده شود و با توجه به اینکه ۷۰ درصد جمعیت جامعه را جوانان تشکیل می دهند بنابراین باید مطالبه گر باشند.

‍‎وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: این استان همیشه در صحنه حضور داشته و انتظار می رود مسئولانی که در بخش مرتبط با جوانان فعالیت دارند، امید آفرینی، رسیدگی به مسائل و مشکلات جوانان را در دستور کار قرار دهند.

سجادی با اشاره به خانه جوان کوهدشت، بیان کرد: برنامه هایی که در خانه های جوان ارائه می شود عمدتا برنامه های فرهنگی، مهارتی، فکری و معنوی هستند و برای ایجاد این مورد کوهدشت، منابع آن نیز موجود است.

وی خاطرنشان کرد: سمن ها نقش موثری در جامعه دارند و با توجه به اینکه مشکلاتی مانند اعتیاد گریبانگیر نسل جوان شده می توان با ایجاد سمن ها که در این بخش فعالیت دارند از این معضل پیشگیری کرد.

انتهای پیام/