سهرابی با اشاره به روند نزولی کرونا، گفت: امتحانات نیم سال اول در مدارس استان لرستان حضوری برگزار می شود.

عیسی سهرابی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: از ابتدای سال تحصیلی تلاش شد تا با رعایت پروتکل های بهداشتی، مدارس به صورت تدریجی و با تعداد محدود دانش آموزان بازگشایی شوند تا دانش آموزان بتوانند با حضور در کلاسها، مفاهیم درسی را بهتر فراگیرند.

وی افزود: خوشبختانه با روند نزولی کرونا، استقبال دانش آموزان از آموزش حضوری بسیار زیاد بود و کلاس های درس به صورت یک تا دو روز در هفته پذیرای دانش آموزان هستند که رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس استان نیز طبق بازرسی های صورت گرفته، رضایت بخش است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با اشاره به امتحانات نیم سال اول، تصریح کرد: با توجه به اینکه هیچ یک از شهرهای استان در وضعیت قرمز کرونایی نیست، از همین رو امتحانات در مقطع متوسطه اول و دوم به صورت حضوری برگزار می شود.

سهرابی عنوان کرد: در مقطع ابتدایی نیز طبق ارزش یابی که در طول این مدت انجام شده، ارزیابی صورت می گیرد.

وی بیان کرد: برگزاری امتحانات حضوری نیز همچنان با نظر مدیران مدارس و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی و با تعداد محدود در نوبت هایی که برنامه ریزی می شود، برگزار خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان خاطرنشان کرد: تاکنون مشکل خاصی از نظر شیوع کرونا در بین دانش آموزان وجود نداشته و هم دانش آموزان، هم معلمان و مدارس پروتکل ها را به خوبی رعایت می کنند.

انتهای پیام/