آزادبخت با بیان اینکه 30 هزار لرستانی دوز سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند، گفت: افرادی که طبق شرایط اعلام شده نیاز به دریافت این دوز دارند، اقدام نمایند.

صالح آزادبخت در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: تزریق دوز سوم کرونا برای افرادی که اعلام شده در حال تزریق است و تاکنون ۳۰ هزار لرستانی دوز سوم را دریافت کرده اند.

وی افزود: همچنین هزار و ۵۰۰ نفر از کادر درمان نیز دوز سوم را دریافت کرده و ضروری است افرادی که طبق شرایط اعلام شده نیاز به دریافت این دوز دارند، اقدام نمایند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به اینکه ۱۷ درصد از جمعیت استان هنوز واکسن نزده اند، گفت: تاکنون ۸۳ درصد از جمعیت استان یک دوز واکسن کرونا را دریافت کرده اند و با توجه به ضرورت تزریق واکسن، مابقی افرادی که تاکنون واکسن نزده اند اقدام نمایند.

آزادبخت عنوان کرد: با توجه به کاهش ابتلا، بستری و مرگ و میر کرونا، لازم است پروتکل های بهداشتی همچنان رعایت شود تا شاهد قطع زنجیره این بیماری باشیم.

وی بیان کرد: کرونا تاکنون جان دو هزار و ۶۷۱ نفر را در استان گرفته و ۱۹۶ هزار و ۳۳۹ نفر به این بیماری مبتلا شده اند، همچنین ۱۵۰ بیمار کرونایی در بیمارستان ها بستری هستند.

انتهای پیام/