نماینده مردم قم در مجلس گفت:‌ اصلاح طلبان به جای فضاسازی علیه تیم مذاکره‌کننده، پاسخگوی عملکرد دولت قبل در بحث مذاکرات باشند.

به گزارش سفیرافلاک، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به فضاسازی اصلاح طلبان علیه تیم مذاکره کننده هسته‌ای کشورمان گفت: اصلاح طلبان به جای این فضاسازی‌ها باید پاسخگوی عملکرد دولت مورد حمایت‌شان در هشت سال اخیر و در بحث مذاکرات باشند.

وی افزود: در دولت قبل همه چیز کشور حتی آب خوردن مردم هم به مذاکرات گره زده شده بود و ما دیدیدیم با وجود همه این فضاسازی‌هایی که می‌شد نه تنها تحریمی رفع نشد، بلکه در خلل مذاکرات و اجرای توافقنامه از سوی ایران، طرف غربی به بهانه‌های مختلف تحریم‌های جدیدی هم اعمال می‌کرد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فضاسازی اصلاح طلبان علیه تیم مذاکره‌کننده دولت جدید بیشتر با هدف انحراف افکار عمومی از مسائل پیش آمده در بحث مذاکرات در دولت قبل است تا مردم فراموش کنند که چه تحریم‌هایی در زمان مذاکره مذاکره‌کنندگان در دولت قبل به کشور تحمیل شده است.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: آقای رئیسی از همان ابتدا اعلام کرد که در مذاکرات خطی جدا از مسائل معیشتی مردم را دنبال می‌کند و این گونه نیست که تکیه ما بر مذاکرات باشد و ما مسائل داخلی را به آن گره بزنیم، بلکه مذاکرات مسیر خود را طی می‌کند و مسائل اقتصادی کشور هم مسیر خود را.

وی افزود: علاوه بر این، هدف تیم مذاکره‌کننده در دولت جدید برداشتن تحریم‌ها و اجرای توافق از سوی طرف غربی است و در صورتی که تحریم‌ها برداشته شود، مذاکرات ادامه خواهد یافت، نه اینکه تیم مذاکره‌کننده حاضر باشد به هر قیمتی مذاکره کند.

انتهای پیام/
  • منبع خبر : فارس