صارمی گفت: ۱۶۰ نفر از جمعیت هلال‌احمر اعم از داوطلبان، جوانان و امداد و نجات به‌صورت تمام‌وقت در امر تفکیک نامه‌ها و درخواست‌های مردمی سفر ریاست جمهوری به استان، همکاری می‌کنند.

صارم رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: در سفر ریاست‌جمهوری به استان، جمعیت هلال‌احمر نقش مهمی در ستاد پاسخگویی و ساماندهی و تفکیک نامه‌های مردمی ایفا کرده است.

وی افزود: جوانان جمعیت هلال‌احمر شهرستان خرم‌آباد قبل از سفر ریاست محترم جمهوری در مرکز پاسخگویی و جمع‌آوری نامه‌ها مستقرشده‌ و تاکنون مشغول فعالیت هستند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان عنوان کرد: حجم کار به صورتی است که اعضای هلال‌احمر خرم‌آباد، به‌صورت دو نوبت و تمام‌وقت مشغول تفکیک نامه‌ها هستند.

وی با اشاره به اینکه کار تفکیک و آماده‌سازی و برطرف کردن نواقص نامه‌ها توسط ۱۶۰ نفر از داوطلبان صورت می‌گیرد، تصریح کرد: دسته‌بندی و رفع نواقص اطلاعات آماری درخواست‌های مردمی بر عهده این جوانان است به شکلی که برای برطرف‌شدن نقص نامه‌ها با تماس تلفنی با متقاضیان، نامه‌ها تکمیل و به بخش ثبت در سامانه ۱۱۱ فرستاده می‌شوند.

رضایی بیان کرد: جوانان جمعیت هلال‌احمر استان، درروند تفکیک و دسته‌بندی نامه‌ها به مدت سه روز باهمت جهادی شرکت کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر لرستان بابیان این‌که جمعیت هلال‌احمر استان مانند گذشته که در بحث سیل و زلزله حضور چشم‌گیری داشت، گفت: به دلیل حجم وسیع نامه‌ها و درخواست‌های مردمی از ریاست‌جمهور، جمعیت هلال‌احمر استان در کنار سایر ارگان‌ها حضور پیدا کرد و در خدمت مردم است.

وی افزود: بخش اعظم کار بر عهده جمعیت هلال‌احمر است. تفکیک، تقسیم‌بندی و رفع نواقص نامه‌ها از طریق جوانان عضو هلال‌احمر صورت می‌گیرد. سایر ارگان‌ها و دستگاه‌ها نیز در بحث ثبت سامانه و اطلاع‌رسانی به متقاضیان مشغول فعالیت هستند.

رضایی بیان کردد: حجم بالای نامه‌ها باعث شده که جمعیت هلال‌احمر تمام‌وقت در مرکز مستقرشده که برای این امر، از ظرفیت جوانان و گروه‌های امداد استفاده شود.

انتهای پیام/