رهبران گفت: قدم های محکم دولت در بخش های مختلف اقتصادی، سیاسی، سلامت و... امید را در بین مردم افزایش می دهد.

همایون رهبران در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: امید آفرینی در همه عرصه ها، یک اصل مهم است و اگر امید به آینده نباشد در واقع اتفاقی رخ نمی دهد که در بیانیه گام دوم، رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران بر امید آفرینی تاکید ویژه ای داشتند.

وی افزود: وقتی به یک جامعه ناامیدی تزریق شود، در واقع جامعه دچار بیماری می شود، این در حالیست که رسانه های معاند به دنبال پمپاژ ناامیدی در جامعه و در بین مردم هستند ولی در دولت سیزدهم با اقداماتی که در بخش های مختلف رخ داد شاهد هستیم موجی از امید در بین اقشار مختلف مردم رواج یافته است.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: وقتی ملت ایران می بینند رئیس جمهور در بین مردم حضور پیدا می کند و مسئولی است از جنس مردم، همین سبب می شود تا امید آفرینی افزایش یابد، دولت جدید در بخش سلامت، اقتصاد، سیاست و سایر بخشها چنان محکم قدم برداشته که سبب امید مردم شده است.

رهبران عنوان کرد: امروز تیم مذاکره کننده در موضع اقتدار قرار دارد و همه برنامه ها را با هدف تامین منافع ملی مردم دنبال می کند در حالی که در دولت قبل نگاه ها به سمت غرب بود.

وی بیان کرد: یکی از مهمترین اقدامات در بحث امید آفرینی این است که اقدامات برای مردم بازگو شود و اگر این اقدامات و امیدها برای مردم روایت نشود دشمن از این فرصت استفاده می کند و نباید اجازه داد غرب با برنامه ها و تبلیغات خود ناامیدی را ترویج دهد.

کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین اقدامات دولت جدید در بخش اقتصاد این بود که تحولی در بودجه سال آینده رخ داد و بودجه به مذاکرات گره زده نشد و برنامه ریزی بسیار دقیقی صورت گرفت.

انتهای پیام/