حسینی گفت: رفع مشکلات معیشتی جزء برنامه های فوری دولت است.

به گزارش سفیرافلاک، سید محمد حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران بروجرد اظهار داشت: در گام اول این تجربه در برخی استانها بوده که مرکزی را راه اندازی کردند برای شناخت این شخصیتها و برگزاری همایشها و احیای آثار آنها، از این جهت امیدوارم در بروجرد با همت نمایندگان، مسئولین استانی و شهرستانی در این باره کار شود تا نسل جوان با این بزرگواران آشنا شوند.

وی افزود: شرایط اقتصادی کشور اقتضا می کند که رفع مشکلات معیشتی در اولویت باشد که این مهم جزء برنامه های فوری دولت باشد اما به این معنا نیست که به فرهنگ و هنر بی توجه باشیم که در این راستا رئیس جمهور در جلسات هیات دولت و نمایندگان تاکید کردند که به این مسئله توجه شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: در سال آینده یک انسجام و هماهنگی بیشتری ایجاد خواهد شد و لایحه بودجه چنین خواسته که فعالیت های فرهنگی هم از جهت کمی توسعه یابد و هم ارتقای کیفی یابد و برنامه های متنوعی در این زمینه است.

حسینی بیان کرد: قطعا در شهری مثل بروجرد و استان لرستان که ظرفیت ها و استعدادهای فراوانی دارد می توان کارهای گوناگونی را انجام داد که یکی از آنها تجلیل از بزرگان، علما و مشاهیر و مفاخر است، همچنین در کنار آن برگزاری نمایشگاه و جشنواره ها ظرفیت خوبی در استان وجود دارد.

انتهای پیام/