زیویار گفت: طبق نظام جدید بودجه ریزی در رابطه با اختصاص سهمیه استانها، اعتبارات استانی نسبت به ملی افزایش بیشتری خواهد داشت.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار اظهار داشت: نظام بودجه ریزی با سنوات قبل تفاوت هایی خواهد داشت، برای تعیین بودجه ۱۴۰۱ ریل گذاری جدیدی نسبت به گذشته در زمینه برنامه ریزی تعریف شده و ردیف های متعدد گذشته محدودتر در بودجه لحاظ شده است.

وی افزود: طبق نظام جدید بودجه ریزی در رابطه با اختصاص سهمیه استانها، اعتبارات استانی نسبت به ملی افزایش بیشتری خواهد داشت.

استاندار لرستان تصریح کرد: رسیدگی به موضوع کارگروه زیربنایی استان از دیگر مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و چند طرح اقتصادی نیز در این رابطه مطرح گردید، طرح هایی از قبیل احداث یک واحد پمپ بنزین و یک طرح احداث دیوارهای بتنی و نیوجرسی پس از بررسی اعضاء، تصمیمات لازم در خصوص ادامه کار آنها اتخاذ و ابلاغ شد.

زیویار عنوان کرد: همچنین چند طرح دیگر اقتصادی نیز پس از بررسی به دلیل عدم کسب شاخص‌های لازم عودت داده شدند و مقرر گردید در صورت رفع نقص دوباره در کارگروه مطرح و پیگیری شوند.

انتهای پیام/