زیویار با اشاره به اینکه رفع مشکلات واحدهای تولیدی در دستور کار است،گفت: در جریان سفر ریاست جمهوری بیش از ۱۸۰ مصوبه داشته ایم.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان، فرهاد زیویار در حاشیه برنامه ملاقات عمومی با اشاره به بازدید ودیدارهای مردمی رئیس جمهور از لرستان اظهار داشت: با توجه به مشکلات و درخواست های متعدد مردم از ریاست محترم جمهور چنانچه به سامانه سامد مراجعه نمائیم مشاهده می شود که تا کنون حدود ۹۷ هزار درخواست رسیدگی به مشکلات ثبت شده است.

وی افزود: عمده این درخواست ها بحث اشتغال، استمداد بیماران صعب العلاج، مسائل مالی،درخواست مسکن و موارد دیگری بوده که قابل پیگیری هستند.

استاندار لرستان عنوان کرد: با هدف پیگیری درخواست های مردمی و رسیدگی به مشکلات، امروز جلسه‌ای با حضور برخی از مدیران دستگاه‌های اجرایی برگزار شد و از نزدیک مشکلات و مسائل مردم بررسی و مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه در جریان سفر ریاست جمهوری بیش از ۱۸۰ مصوبه داشته ایم، تصریح کرد: برخی از این مصوبه ها به صورت غیر مستقیم با مشکلات مردم در ارتباط هستند که با اجرایی شدن مگا پروژه هایی همچون ساخت سد معشوره و احداث راه آهن چند هزار شغل جدید ایجاد شده و بخشی از این مشکلات حل خواهد شد.

زیویار بیان کرد: مسائل و مشکلات استان فراتر از اهداف کوتاه مدت است و برنامه‌های کوتاه مدت ما استارت این پروژه ها و حل مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی است.

انتهای پیام/