تیموری گفت:شهرداری کوهدشت برای مواجهه با حوادث بزرگ همچون سیل سال ۹۸ تجهیزات کافی را در اختیار ندارد.

کامیاب تیموری در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: از یک ماه گذشته مانور مدیریت بحران به همت شهرداری کوهدشت در سطح شهرستان اجرا شد که به نوع خود یکی از منحصربه‌فردترین برنامه‌ها در این راستا بود.

وی افزود: طی گزارش‌های مربوط به ورود سامانه بارشی به لرستان و به‌تبع آن به شهرستان کوهدشت سه جلسه مدیریت بحران شهرداری برگزار کردیم.

شهردار کوهدشت عنوان کرد: احتمال وقوع حوادث براثر بارش‌ها، ضرورت ساماندهی و لایروبی نهر مرکزی شهر کوهدشت را می‌طلبد و طبق قانون بایستی مدیرعامل امور آب استان در این زمینه تمهیدات لازم را انجام دهد.

وی تصریح کرد: طی این‌یک دوره یک‌ماهه گذشته عوامل خدماتی شهرداری تمام خروجی‌های جداول را در سطح کوهدشت پاک‌سازی نموده و در نقاط حادثه‌خیز نیز برای مقابله با حوادث احتمالی در آماده‌باش کامل هستند.

تیموری بیان کرد: امسال به‌رغم اینکه هرسال با این حجم بارندگی‌ها شاهد آب‌گرفتگی زیاد معابر بودیم، با توجه به پیشگیری‌ها و برنامه‌هایی که در سطح شهر اجرا کردیم شاهد آب گرفتی مشکل‌آفرین و خاصی نبودیم.

شهردار کوهدشت با اشاره به آماده‌باش کامل ۱۵۰ نیروی عملیاتی بحران در شهرداری، گفت: شهرداری کوهدشت برای مواجهه با حوادث بزرگ همچون سیل سال ۹۸ تجهیزات کافی را در اختیار ندارد که امیدواریم مسئولان ذی‌ربط در این راستا و در رفع این مشکل تلاش کنند.