حسنی مقدم گفت: ۵۴۰۰ میلیارد تومان طرح در ستاد توسعه سرمایه گذاری تصویب شد که برخی از این طرح ها به مرحه اجرا درآمده است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان، اسفندیار حسنی مقدم اظهار داشت: با اعتبارات محدود دولتی و پیچیدگی های سیستم اداری، توسعه بخش کشاورزی به کندی پیش می رود بنابراین باید در ستاد توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی سرمایه گذاران را حمایت و برخی ازکارهای اداری که مانع تسریع درکار سرمایه گذاران است را تعدیل و رفع کنیم.

وی افزود: در همین راستا و با استفاده از ظرفیت سرمایه‌ بخش خصوصی چندین طرح و پروژه مهم به ارزش بیش از پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان طرح در ستاد توسعه سرمایه گذاری تصویب و یا به مرحله اجرا درآمده است که این پتانسیل مناسبی جهت توسعه تولید و اشتغال پایدار در استان است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان عنوان کرد: حل مشکلات و سهولت در انجام امور شهرکهای گلخانه‌ای چشمه سلطان ازنا‌ و چواری دلفان، پرورش ماهیان خاویاری چشمه زرشک کوهدشت، تولید و تکثیر بچه ماهی سردابی به ظرفیت دو میلیون قطعه، طرح پرورش گوسفند طبقاتی درشهرستان دورود، طرح احداث کارخانه آرد شهرستان رومشکان و دو پروژه پرورش مرغ تخمگذار به ظرفیت ۱۰۰ و ۳۰۰ هزار قطعه ای و دیگر‌طرح های سرمایه‌گذاران مورد بررسی و در دستور کار قرار گرفت.

انتهای پیام/