سردار گودرزی گفت: در صورتی که اسرئیل و یا آمریکا دست از پا خطا کنند، در اولین روز از نبرد، همه سربازان متجاوز را به خاک و خون می کشیم.

به گزارش سفیرافلاک، سردار احمدعلی گودرزی صبح امروز در مراسم یادواره ۵۰۰ شهید نیروی انتظامی استان لرستان، که در مصلی الغدیر برگزار شد، اظهار داشت: در دوران جنگ تحمیلی ایران نه فقط در با عراق بلکه با مستکبران عالم، زرگویان و کسانی که با زر و زور تلاش می کنند سرمایه های مردم را به غارت ببرند، جنگید و آنها را شکست داد.

وی افزود: شهید سید نورخدا موسوی افتخار این استان و کشور است، شهیدی که در سیستان و بلوچستان در سال ۸۷ در مقابل اشرار ایستاد و حریف را از پای درآورد ولی گلوله ناجوانمردانه اشرار به وی اصابت کرد و به درجه شهادت رسید.

فرمانده مرزبانی ناجا عنوان کرد: در صورتی که اسرئیل و یا آمریکا دست از پا خطا کنند، در اولین روز از نبرد، همه سربازان متجاوز را به خاک و خون می کشیم چرا که ما از پسِ مرزهای کشور برمی آییم و اجازه فکر و خیال را به دشمن نمی دهیم.

وی تصریح کرد: کشوری که آزادی خواهی، برگشت به دین و حجاب و آرمان گرایی در متن زندگی را در برنامه خود قرار داده، شهادت نصیبش می شود و باب شهادت باز است، وقتی افراد مسلح قصد دارند سیستم اقتصادی را از طریق قاچاق و سلاح های غیر مجاز مختل کنند، نیروهای مسلح در برابر آنها می ایستند که شهید پوردهقان یکی از شهدایی بود که چند روز پیش در درگیری با اشرار به شهادت رسید.

سردار گودرزی بیان کرد: نیروهای مسلح از زمان جنگ تحمیلی و تاکنون همیشه آماده هستند، امروز با گذشت سالها اما ۶۵ شهید ناجا هنوز از زبیدات بازنگشتند.

فرمانده مرزبانی ناجا خاطر نشان کرد: وقتی شهدا که راه پاکدستی را طی کردند مادران، همسران و فرزندان شهدا در این مسیر حرکت کردند و دشمن وقتی صلابت خانوارهای شهدا را می بیند، می لرزد و نیروی انتظامی ضامن امنیت است.

وی گفت: در هر جا عملیاتی بود نیروهای لرستانی خوش درخشیدند، امروز دشمن در رسانه های غرب توطئه هایی را برای تغییر جهت افکار عمومی تبلیغ می کند اما نباید توجه کرد چرا که هر جلوتر می رویم خدا راه ها را بازتر می کند.

انتهای پیام/