حجت الاسلام شاهرخی گفت:سربازان گمنام امام زمان(عج) هستند که آرامش و امنیت را برای نظام و مردم به ارمغان آورده اند.

به گزارش سفیرافلاک، سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در جلسه شورای اداری لرستان که با حضور وزیر اطلاعات برگزار شد، اظهار داشت: امروز جامعه ما به ایمان و تقوا نیاز دارد البته نیاز خدمتگزاران ما به ایمان و تقوا ضرورت بیشتری دارد، میان ایمان و تقوا و گشایش کارها، رابطه مستقیمی وجود دارد و باید ایمان و تقوا را با برنامه ریزی در میان جامعه نهادینه کرد.

وی افزود: هر کسی نسبت به خدمتگزاری که به مردم دارد در نزد خدا از عزت و کرامت و شرافت بیشتری برخوردار است و باید تلاش کرد تا به مردم سود برسد.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد: در چند ماه اخیر در استان های همجوار رویدادهای تلخی داشتیم ولی با اعتقاد مردم و در سایه تدابیری که سربازان گمنام امام زمان(عج)، سپاه، نیروی انتظامی با همراهی مردم گرچه ما در وضعیت سخت تری بودیم ولی در سایه این تدابیر و انسجام، عبور کردیم.

وی تصریح کرد: زورگویان عالم به همان میزان که برای تقابل با نظام جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی می کنند چندین برابر برنامه ریزی می کنند در جهت تخریب جمهوری اسلامی و به اشکال مختلف و این سربازان گمنام امام زمان(عج) هستند که آرامش و امنیت را برای نظام و مردم به ارمغان آورده اند.

شاهرخی با بیان این که خدمتگزاری یک هنر است، گفت: هر کسی نمی تواند این هنر را ایفا کند و مردم استان در راه حفظ امنیت و نظام جمهوری اسلامی، محکم ایستاده اند، آرمانها و ارزشها را می شناسند و به آنها علاقمند هستند و در راه حفظ ارزش های نظام اسلامی محکم ایستاده اند و نشانه آن تقدیم ۶۳۰۰ شهید استان است.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطر نشان کرد: تحول همراه جهش نیاز ضروری استان است و اجرایی کردن استان ویژه که رئیس جمهور فرمودند که در محور اشتغال می بینیم، پیگیری این موضوع می تواند گامی مهم برای استان باشد، البته با توجه به مصوبات این سفر و سدهایی که در دست احداث است و شبکه های آبیاری که باید برای دشت ها صورت گیرد، صنایع تعطیل و احیای آنها که می تواند ۲۰ هزار میلیارد تومان صنایع راکد استان را رونق دهد.

انتهای پیام/