حجت الاسلام والمسلمین خطیب گفت:حل بخشی از تنگنا‌ها و دغدغه‌های معیشتی مردم، اولویت اول دولت است.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از صدا و سیما، حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب، وزیر اطلاعات در دیدار نماینده ولی فقیه در لرستان امنیت را بستر همه فعالیت‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دانست و اظهار داشت: سربازان گمنام امام زمان (عج) دروزارت اطلاعات با تمام وجود برای تامین امنیت در جامعه تلاش می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه دولت سیزدهم با هماهنگی سایر قوا، نیرو‌های مسلح و نهاد‌های حاکمیتی برای تحقق دولتِ مردمی و ایران قوی و حل مشکلات مردم شب و روز نمی‌شناسند،افزود: دولت مشکلات فراوانی دارد که حل آن‌ها نیاز به زمان دارد.

 وزیر اطلاعات حل بخشی از تنگنا‌ها و دغدغه‌های معیشتی مردم را اولویت اول دولت دانست و عنوان کرد: استان لرستان توانمندی‌های فراوانی دارد، بر اتکا هر منطقه به توانمندی‌ها و امکانات خود تاکید کرد.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی، نماینده ولی فقیه درلرستان نیز در این دیدار با تاکید بر اینکه لرستان از کاستی‌ها و عقب ماندگی‌های گذشته رنج می‌برد خاطر نشان کرد: ۲۰ هزار میلیارد تومان طرح و بنگاه اقتصادی راکد وجود دارد که با فعال شدن آن‌ها بخشی از مشکلات استان حل می‌شود.

وی بیان کرد: از آب و کشاورزی به عنوان مهمترین ظر فیت توسعه لرستان یاد کرد و افزود: با وجود آب فراوان در لرستان، تنها ۲۳ درصد زمین‌های کشا ورزی استان آبی است که از میانگین کشور بسیار پایین‌تر است.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : صدا و سیما