زیویار گفت: از ظرفیت بسیج برای رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار می توان بهره گرفت.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار اظهار داشت: شورای جهادی بسیج همچنین مطالبات خود را در یک قالب گزارش جامعی ارائه داد که لازم است با ایجاد همکاری و تعامل میان دستگاه‌های اجرایی در راستای رفع این مشکلات کوشید.

وی با اشاره به اینکه تصمیمات لازم در جهت انجام فعالیتهای کارگروه بسیج سازندگی با همکاری سایر دستگاه های اجرایی اتخاذ شد، افزود: در بحران ها و صحنه های حساس کشور هر جا که نیاز به توان بسیج بوده با حضور خود و با کمترین امکانات بهترین عملکرد و کارنامه را ارائه داده است.

استاندار لرستان با تاکید بر اینکه بسیجی بودن یک افتخار است، تصریح کرد: بسیج سازندگی یک ظرفیت مهم در کشور و درجه ای از توانمندی است که قابلیت انجام کارهای بزرگ برای خدمت به مردم را دارد و از این ظرفیت مهم باید به بهترین شکل استفاده شود.

زیویار با اشاره به اینکه بهترین رهبر دنیا خود را یک بسیجی می داند، خاطرنشان کرد: بسیج ظرفیتی است که به ابتکار امام راحل (ره ) در کشور به وجود آمد و در سالهای پس از انقلاب با ارائه راهکارهای مناسب، زمینه انجام کارها را فراتر از چارچوب ها و قالب های محدود کننده، فراهم ساخت.

وی تاکید کرد: تعهد از مهمترین عناصری است که با روحیه بسیجی سازگار است که در کنار نظم و مدیریت صحیح می تواند کارهای بزرگی را با رویکرد خدمت به کشور پیش برد، همچنین بسیج عضو کارگروه اشتغال استان است و در برنامه های آتی از ظرفیت بسیج برای رفع معضل بیکاری و ایجاد اشتغال پایدار بهره گیری خواهد شد.

وی افزود: مقام و جایگاه در نظام مقدس جمهوری اسلامی صرفاً برای خدمت به مردم تعریف شده و بسیار مهم است این خدمت رسانی با روحیه بسیجی آمیخته و اجرا شود، زیرا بسیج زمان و مکان نمی‌شناسد و هر جا که نیاز باشد حضور موثر خواهد داشت.

انتهای پیام/