اسماعیلی با بیان اینکه «حاج قاسم» افتخار جبهه مقاومت و مسلمانان جهان است، گفت: حاج قاسم با جریان مقاومت، حرکتی را شروع کرد که باعث عزت کشور و جهان شد.

مهدی اسماعیلی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: جریان مقاومت با حضور سردار سلیمانی یک حرکت، پویایی و نشاط بهتری گرفت و به نوعی انسجام در جبهه مقاومت ایجاد شد، البته جریان های دیگری قبلا شکل گرفته بود ولی هم افزایی و حرکت موثری نداشت.

وی افزود: با ظهور جریان داعش، مقاومت و اتحاد بیشتر شد و به نوعی می طلبید جریان مقاومت یک جریان هم افزا داشته باشد تا از پیشرفت گروهک های تروریستی جلوگیری کند و همه تلاش جریان مقاومت سبب شد تا جریانی را که غرب به دنبال آن بود، نقش بر آب شود.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: حضور سردار سلیمانی در منطقه و جریان مقاومت سبب شد تا گروه های ترویستی در رسیدن به اهداف خود ناکام بمانند که در این میان نقش موثر سردار سلیمانی بیش از هر زمانی پررنگ بود.

اسماعیلی با اشاره به معنویت، اخلاص و ولایت مداری حاج قاسم، عنوان کرد: اینها بخشی از ویژگی های سردار دلها بود که با دارا بودن این مولفه ها توانست با تبعیت از ولی فقیه به توفیقات برسد.

وی بیان کرد: حاج قاسم حرکتی را شروع کرد که باعث عزت مردم در کشور و جهان شد و امروز مردم بسیاری از کشورهای دنیا از سردار سلیمانی به عنوان محبوب ترین شخصیت یاد می کنند.

انتهای پیام/