امیری گفت: قهرمان واقعی کسی است که از مرزها دفاع می کند، قهرمان بودن به مدال نیست بلکه قهرمانی از آنِ کسانی است که با جان و دل از میهن دفاع کرده و همیشه ایستاده اند.

حامد امیری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: شهید سردار سلیمانی با روحیه پهلوان منشی توانست در سال های عمر با برکت خود در عرصه های مختلف، خدماتی را ارائه دهد، بزرگ مردی که در غیرت، انسانیت، جرات و شجاعت یک الگوی کامل برای همه انسانهاست.

وی افزود: قهرمان واقعی کسی است که از مرزها دفاع می کند، قهرمان بودن به مدال نیست بلکه قهرمانی از آنِ کسانی است که با جان و دل از میهن دفاع کرده و همیشه ایستاده اند.

قهرمان مسابقات پارالمپیک توکیو تصریح کرد: امروز همه ما در هر جایگاهی باید تلاش کنیم که راه این قهرمانان و شهدا را ادامه دهیم، راهی که چنین بزرگ مردانی برای حفظ آرمانها جنگیدند و برای حفظ ارزشها ایستادند و همه ما باید در این مسیر گام برداریم.

امیری عنوان کرد: مومن واقعی کسی است که شجاع هم باشد، حاج قاسم بزرگ مردی نترس، مومن و شجاع بود و از دشمنان و زورگویان هیچگاه نترسید و ترسی به دل راه نداد و همین سبب شد تا در مسیر پیروزی محکم حرکت کند.

وی بیان کرد: سردار دلها همیشه تلاش کردند تا کاری کنند که به نفع مظلومان عالم باشد، طی این سالها خدمت رسانی به مردم و مظلومان را همیشه مد نظر داشتند.

انتهای پیام/