ویسکرمی گفت: دشمن از نشر مکتب سلیمانی در پلتفرم هایی مانند اینستاگرام هراس دارد.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به حذف پست های اینستاگرام با موضوع سردار سلیمانی، اظهار داشت: دشمن فکر می کرد که با به شهادت رساندن حاج قاسم مسئله مقاومت حل می شود در حالی که وقتی خون شهیدی بر زمین ریخته می شود اثرات بیشتری خواهد داشت.

وی افزود: شهادت حاج قاسم سبب شد تا افرادی هم که به مسئله مبارزه با تروریسم حساس نبودند، حساس شوند چرا که سردار دلها سالها با تروریسم مبارزه کرد و دفاع از مظلومان را هیچگاه فراموش نکردند که در واقع چهره اصلی انقلاب را نشان دادند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروزه برخی از شبکه های اطلاع رسانی غرب در اختیار کسانی است که هرگونه ای که تمایل دارند اقدام می کنند، اما اگر طرفدار آزادی بیان هستند و اعتقاد به دانستن دارند پس چرا چنین پست هایی که مزین به سردار سلیمانی است را حذف می کنند.

ویسکرمی با بیان اینکه غرب از نشر مکتب سلیمانی هراس دارد،  بیان کرد: معتقد هستند که حاج قاسم یک فرد نیست بلکه یک مکتب است و این سبب نگرانی آنها شده اما بهتر است بدانند که هر چه در خاموش کردن نور راه حاج قاسم توطئه چینی کنند اما راه حاج قاسم ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: امروز جنگ اطلاعات بوده و لازم است که به لحاظ تکنولوژی، ابتکار عمل داشته باشیم و در راستای تقویت پلتفرم های داخلی نیز تلاش کرد.

انتهای پیام/