حجت الاسلام پیریایی گفت: سردار سلیمانی در مقابل اعتقادات باطل ایستاد.


حجت الاسلام محمد پیریایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: حاج قاسم شخصیتی جهانی است از این جهت که جایگاهی بس رفیع در بین سیاسیون، نظامی ها و متدینین دارد، این بزرگ مرد هم اهل تفکر و عرفان بود و هم بعد از شهید چمران، یکی از شخصیت های عارف در کشور محسوب می شد.

وی افزود: سردار سلیمانی تخصص زیادی در خصوص مسائل نظامی داشت به طوری علاوه بر این، یک دیپلمات قوی بودند و می توانست شرایط منطقه و فرامنطقه ای به شکلی بسیار خوب، موقعیت سنجی نماید و طی این سالها به گونه تلاش کرد که همه اقدامات به نفع ملت منطقه و مظلومان عالم باشد.

استاد دانشگاه و کارشناس مذهبی تصریح کرد: حاج قاسم توانست با درایت فکری و ذهنی، جبهه مقاومت را بر علیه داعش علم کند به طوری که کمر داعش را در این نبرد شکست، در این میان سربازان زیادی گوش به فرمان فرمانده جبهه مقاومت برای نابودی گروهک ترویستی داعش تا پای جان ایستادند.

وی بیان کرد: سردار سلیمانی با کسانی جنگید که مردم بیگناه را قتل عام کرده و جنایت های وحشی گرایانه ای را انجام می دادند و این گروهک ها به کشورهای منطقه نفوذ پیدا کرده بودند که همه در قالب جریان مقاومت بسیج شدند و با اتحاد و انسجام در مقابل اعتقادات باطل ایستادند.

حجت الاسلام پیریایی خاطرنشان کرد: اعتقادات سردار سلیمانی، برخاسته از اعتقادات اهل بیت(ع) بود و اخلاص بی نظیر این شخصیت جهانی سبب شده بود تا فقط برای رضای خدا و دفاع از مظلومان تلاش کند.

استاد دانشگاه و کارشناس مذهبی بیان کرد: بعد از شهادت حاج قاسم، مردم بیشتر با شخصیت این بزرگ مرد آشنا شدند و افکار و اعتقادات و همچنین مکتب سلیمانی در همه جای دنیا گسترش یافته است.

انتهای پیام/