امیری ضمن گلایه از مسئولان استان به دلیل عدم توجه به وعده ها، گفت: متاسفانه روز گذشته برخی از سایت های معاند سعی کردند از صحبت های بنده سو استفاده کنند که اعلام می کنم هدف من پیگیری هدیه ای است که قول آن داده شده است.

به گزارش سفیرافلاک، ورزشکاران زیادی با درخشش در مسابقات مختلف جهانی، پرچم این کشور را به اهتزار درمی آورند، قهرمانانی که همچنان روی قله های پیروزی حرکت می کنند.

تجلیل و تقدیر از مدال اوران ایران اسلامی، شاید کمترین کاری است که می توان در برابر آن همه تلاش قهرمانان انجام داد اما گاهی تجلیل ها فقط روی کاغذ اهدا می شوند و بعد از گذشت مدتی، وعده ها زنگ می بازند.

حامد امیری قهرمان مسابقات پارالمپیک توکیو در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: بعد از برگزاری مسابقات، زمانی که برگشتم مراسم تجلیلی در استانداری با حضور همه مدیران برگزار شد، استاندار اسبق لرستان در این مراسم از اهدای یک قطعه زمین خبر داد که وقتی پیگیری کردم این زمین کی به دستم می رسد؟ پاسخ دادند دو الی سه هفته دیگر.

وی افزود: در حال حاضر بیش از دو ماه از آن ماجرا می گذرد ولی هنوز به جایی نرسیدم و پاسخ می دهند که برای اهدای زمین، وزیر باید دستور دهد اما سوال من این است که چرا وقتی روز اول، قول هدیه ای را می دهند وزیر دستور داده که حالا برای اهدای آن، وزیر باید دستور دهد؟

قهرمان مسابقات پارالمپیک توکیو تصریح کرد: یا برخی نمی خواهند پیگیری کنند یا اینکه کلا این وعده از قبل دروغ بوده است و وقتی می خواهم این موضوع را از استاندار پیگیری کنم می گویند وقت ملاقات ندارد.

امیری بیان کرد: متاسفانه روز گذشته برخی از سایت های معاند سعی کردند از این صحبت های بنده سو استفاده کنند که اعلام می کنم هدف من پیگیری هدیه ای است که قول آن داده شده است.

انتهای پیام/