زیویار گفت: 9 دی، نماد هوشیاری ملت از حقانیت نظام و شناخت دسیسه‌های دشمنان بود.

به گزارش سفیرافلاک، فرهاد زیویار با اشاره به فرا رسیدن ۹ دی، اظهار داشت: ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت، یادآور حماسه ای دیگر از امت خداجو و مومن در شناخت نفاق دشمنان علیه نظام مترقی ایران اسلامی بود که سعی در فتنه گری و ایجاد فاصله میان امت و ولایت داشتند.

وی افزود: همانا از آغاز عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکنون، تلاش های استکبار جهانی و هم پیمانانش در شبهه افکنی علیه حکومت امام زمان(عج) به مثابه آزمونی برای مردمان این دیار بوده و نه تنها نتوانسته خللی در اعتقاد امت مسلمان ایران به ولایت فقیه به وجود بیاورد بلکه موجب الفت و تحکیم پیمان بیش از پیش مردم با آرمانهای والای انقلاب شده است.

استاندار لرستان تصریح کرد: حماسه نهم دی ماه که به نام روز بصیرت و میثاق امت با ولایت مزین گشته، برگی دیگر از تاریخ زرین نظام با برکت جمهوری اسلامی است که مردمان پاک نهاد ایران اسلامی با هوشمندی آن را ورق زدند و پایانی بر نفاق و فتنه افکنی دشمنان نظام در آن برهه حساس زمانی بود.

زیویار عنوان کرد: حضور حماسی مردم انقلابی که نمادی از هوشیاری هموطنان از حقانیت نظام و شناخت دسیسه های دشمنان بود و لازم است که فردا در سالروز حماسه ۹ دی، همه اقشار جامعه اسلامی خصوصا مردم ولایت مدار لرستان در مراسم یوم الله نهم دی ماه حضور پرشوری داشته باشند.

انتهای پیام/