میر با بیان اینکه خون شهید بیداری و بصیرت را برای ما به ارمغان آورده و پستی و رذالت را نصیب دشمنان کرد، گفت: خروج آمریکا از منطقه یک گام کوچک از انتقام سخت است.

علی میر در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: انتقام خون شهید قاسم سلیمانی بسیار بالاتر از نابودی کامل صهیونیست و دولت‌مردان مفسد و جنایت‌کاران آمریکایی است و انتقام سخت به‌واسطه خون سردار شهید ابعاد معنایی متفاوت و متنوع دارد.

 وی افزود: تلاش علمی و همه‌جانبه از طرف مردم مؤمن و مسلمان انقلابی برای افزایش بصیرت و آگاهی جامعه اسلامی در رابطه با گسترش مبارزه با دشمنان اسلام در تمام جبهه‌ها، توجیه مردم مبنی بر شناخت مسیر شهدا، پیگیری حقوق حقه‌ی شهدا و مسلمین در سطوح بین‌المللی جهت رسوا کردن دشمنان اهمیت دارد.

کارشناس سیاسی عنوان کرد: به عظمت شهدای گران‌قدری همچون سردار سلیمانی دنیا بیدار شده است و اگر قدر بدانیم و با یک تلاش جدی راه و سبک زندگی امثال سردار سلیمانی را ارج بنهیم و در نشر آن تلاش کنیم، همه‌ی ملت‌های جهان بیدار می‌شوند و انتقام سخت که نابودی کامل دشمن و نوشیدن جام پیروزی نهایی است محقق می‌شود.

وی تصریح کرد: گام اول در این مسیر گفتمان سازی علیه سلطه است و همچنین آمادگی لازم از جنبه‌های مختلف برای دفاع از کیان جوامع اسلامی، با این وضعیت ما می‌توانیم به تمدن سازی نوین اسلامی برسیم می‌توانیم فرهنگ مهدوی را در جهان منتشر کنیم.

میر با اشاره به اینکه خروج آمریکا از منطقه صرفاً یک گام کوچک از انتقام سخت است بیان کرد: در گام دوم مطالعه، تحقیق و نشر و استمرار مبانی انتقام سخت برای بیداری مردم دنیا، تلاش همه‌جانبه‌ی اقشار جامعه‌ی اسلامی برای مقابله با حیله‌های دامنه‌دار دشمن در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی مطرح است.

کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: پس‌ازآن نوبت رسواسازی این ابر جنایتکاران در سراسر جهان است، بالاخره باید این استکبار را به لبه پرتگاه کشاند تا سقوط نهایی دشمنان اسلام محقق شود؛ دشمنان فعلاً سیلی اول را خوردند.

وی با اشاره به راهبردهای انقلاب در مسیر تمدن نوین اسلامی تأکید کرد: دشمنان بدانند که خون شهید سلیمانی هدر نرفته است بلکه جوشش، پویش و خروش بصیرت جمعی ما را چنان افزایش داده که برکات شهادت سردار برای همیشه در مسیر خروشان مبارزات جبهه مقاومت در همه‌جا و در همه حال جاری و ساری است.

میر گفت: خون شهید بیداری و بصیرت را برای ما به ارمغان آورده و پستی و رذالت را نصیب دشمنان کرد، آخر و عاقبت دشمنان چیزی جز نزول بلای الهی در دنیا و حساب سخت در آخرت نخواهد بود.

انتهای پیام/