حجت الاسلام حاتمی با بیان اینکه ۹ دی روزی فراموش نشدنی در تقویم جمهوری اسلامی ایران است، گفت: ملت با بصیرت ایران در 9 دی، عمارگونه فتنه را از بین بردند.

حجت الاسلام حبیب اله حاتمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: مناسبت های دی ماه به بصیرت و ولایتمداری گره می خورد، در طول تاریخ بشریت همیشه فتنه و بصیرت در مقابل هم بوده اند، فتنه ایجاد می شود و بعد اهل بصیرت هستند که عمارگونه فتنه ها را از بین می برند.

وی افزود: در تاریخ، اهل فتنه چه افرادی که از داخل فریب خوردند و چه جنایتکاران صهیونیست، اسرائیل و آمریکا و پیر استعمار، انگلیس در این مسئله دمیدند اما با لطف خدا و در عین حال رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری، مردم با بصیرت درخشیدند، خروشیدند و باعث شدند یک بار دیگر نظام اسلامی محکم تر از قبل بتواند مسیر خود را دنبال کند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه لرستان تصریح کرد: دی ماه سالروز از دست دادن دو عزیزی است که اهل بصیرت بودند، یکی متفکر بزرگ علامه مصباح یزدی و یکی هم بزرگ مرد تاریخ مقاومت، سردار دلها حاج قاسم سلیمانی که با بصیرت مثال زدنی توانسته اند محبوب دل همه دلهای آزادیخواهان عالم شود.

حجت الاسلام حاتمی بیان کرد: ۹ دی روزی فراموش نشدنی در تقویم جمهوری اسلامی ایران است که مردم در این روز با حضور با شکوه خود حماسه ای عظیم خلق کرده و اتحاد و انسجام را به دنیا نشان دادند.

انتهای پیام/