حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه 9 دی روز بصیرت ملت ایران است، گفت: امروز مقاومت اسلامی در جهان شکل گرفته است و ما در قله اقتدار و عزت ایستاده‌ایم.

به گزارش سفیر افلاک به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی اظهار داشت: در ۹ دی سال ۸۸ و در غبار فتنه، پیروی از نائب امام زمان(عج) سبب شد تا حق از باطل تشخیص داده شود.

وی با اشاره به اینکه در سال ۸۸ فتنه‌ای برپا شد که تشخیص حق از باطل را برای برخی مشکل ساخت، ادامه داد: آمریکا از دهه‌های اخیر شیوه‌های پیچیده‌ای برای اجرای توطئه‌های خود در پیش گرفت و یکی از این توطئه‌ها که در چند کشور انجام شد این بود که جریان همسو با خود را به بهانه تقلب در انتخابات به خیابان‌ها کشانید و آنان را در برابر دولت مستقر قرار می‌داد.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: برخی کاندیداهای انتخابات سال ۸۸ قبل از شمارش آرا خود را پیروز میدان می‌دانستند و اقدامات ناهنجاری را طی چند ماه انجام می‌دادند که سرانجام مردم در ۹ دی به دشمنان نشان دادند که ارزش‌های دینی را می‌شناسند و به آن علاقمند هستند.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی با تاکید بر اینکه ‌فتنه‌گری در هر دوره‌ای خودش را به شکل جدیدی نشان می‌دهد و باید آگاه بود و حق را از باطل تشخیص داد، گفت: امروز مقاومت اسلامی در جهان شکل گرفته است و ما در قله اقتدار و عزت ایستاده‌ایم و می‌بینیم ایران چگونه مفسدان اقتصادی یا چهره‌های مخرب که دستشان به خون مردم آغشته است را به کشور بر‌می‌گردانند و به سزای اعمالشان می‌رساند.

وی عملیات دریاداران سپاه در برگرداندن نفت‌کش سرقت شده از سوی آمریکا را نشان اقتدار نیروهای مسلح دانست و با اشاره به اینکه داشته‌های ما بیش از نداشته‌ها و کاستی‌های ماست، اضافه کرد: ظرفیت‌های گوناگون از نیروی انسانی و منابع طبیعی افق را برای ما روشن می‌کند و همان‌طور که ما از نظر نظامی در قله اقتدار ایستاده‌ایم با همکاری و خرد جمعی می‌توانیم پیشرفت اقتصادی را رقم بزنیم.

انتهای پیام/