ترکاشوند با بیان اینکه شهید سلیمانی، نام آوری است که در تاریخ ماندگار شد، گفت: حاج قاسم دائما به فکر امنیت مردم بود و در خط مقدم قرار داشت.

آزیتا ترکاشوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: امثال شهید سردار سلیمانی، نام آورانی هستند که نامشان در تاریخ ثبت شده است، فداکاری و عشق به جامعه، عشق به مردم و کشور توسط این بزرگواران زبانزد بوده و ویژگی خاصی که در شهید سلیمانی بارز بود، مردمی بودن ایشان است.

وی افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی چکمه می پوشید و با جان و دل و عشقی که به مردم داشت، خودش در خط مقدم و رو در رو با دشمنی مثل داعشیان و امثال اینها برای امنیت ایران و ایرانی و مظلومان جهان سینه سپر می کرد.

بازیگر سینما و تلویزیون تصریح کرد: شهید سلیمانی از نظر شخصیتی، جذابیت خاصی داشت و محبوبیتش را در بین مردم، صد چندان می کرد چون این جذابیت، از درون بود یعنی چیزی که از درون بود، یک تکامل، آگاهی و روح والایی درون ایشان وجود داشت.

ترکاشوند خاطرنشان کرد: سیرت و روش سردار سلیمانی در واقع در صورت ایشان هم تاثیر گذاشته بود و یکی از شخصیت‌های تکرار نشدنی بود که از دست دادیم و به درجه شهادت نائل آمدند.

انتهای پیام/