رشیدی گفت: استان لرستان میزبان 3 شهید گمنام دفاع مقدس می شود.

سرهنگ محسن رشیدی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: همزمان با ایام فاطمیه و سالروز شهادت سردار سلیمانی، پیکر پاک سه شهید گمنام وارد استان می شود که در شهرهای بروجرد، دورود و چالانچولان به خاک سپرده می شوند.

وی افزود: روز سه شنبه پیکر سه شهید گمنام وارد خرم آباد می شود که همان شب مراسم شبی با شهدا در ساعت ۲۰ در سه نقطه از شهر خرم آباد در مصلی الغدیر، حسینیه ثارالله و مسجد امام حسن عسگری گلدشت شرقی برگزار می شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان تصریح کرد: روز چهارشنبه ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در شهرستان بروجرد مراسم استقبال از پیکر شهید برگزار می شود و سپس مراسم شبی با شهید در ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در مسجد امام(ره) برگزار می گردد، سپس روز پنج شنبه ساعت ۹ صبح پیکر شهید از مسجد امام(ره) تا امامزاده جعفر (ع) تشییع و در پادگان ۲۴ بعثت نیروی زمین سپاه بروجرد به خاک سپرده می شود.

رشیدی بیان کرد: مراسم استقبال از شهید گمنام در دورود ساعت ۱۶ در میدان حضرت ابوالفضل(ع) برگزار می شود و مراسم شبی با شهدا همزمان با نماز مغرب و عشاء در مصلی این شهر برپا خواهد شد، مراسم تشییع نیز روز پنج شنبه ساعت ۹ صبح از میدان امام حسین(ع) آغاز و پیکر یکی از شهدا در صنایع نظامی به خاک سپرده می شود.

وی خاطرنشان کرد: سپس پیکر یکی دیگر از شهدا نیز در چالانچولان پس از برگزاری مراسم تشییع و به خاک سپرده می شود.

انتهای پیام/