سردار سلیمانی با شهادت خود الگو و قهرمانی برای همه جوانان، مسلمان و آزادیخواهان دنیا شد و راه و مکتب حاج قاسم برای همیشه تاریخ ماندگار خواهد بود.

به گزارش سفیرافلاک، سردار سلیمانی معیار فرهنگ مقاومت است و با ایمان و اعتقاد راسخی که داشت رنج مجاهدت در راه آرمانها را با همه وجود تحمل می‌کرد و همیشه رضای الهی را مدنظر خود قرار می داد.

حاج قاسم در همه عمر به وظایف خود در قبال ملت ایران و امت اسلامی وفادار بود و ضمن شناخت دقیق از دشمن، بدون ذره‌ای بیم، با قدرت و تدبیر وارد میدان مقابله می‌شد و همیشه پیروز میدان مقابله با دشمن بود.

سردار سلیمانی با شهادت خود الگو و قهرمانی برای همه جوانان، مسلمان و آزادیخواهان دنیا شد و راه و مکتب حاج قاسم برای همیشه تاریخ ماندگار خواهد بود.

اسوه صبر و مقاومت

با شهادت سردار سلیمانی، روح جدیدی در رگ‌های جریان مقاومت دمیده شد و دشمنان را بار دیگر ناامید کرد، مکتب شهید سلیمانی چراغ راه است و امروز شهادت سردار سلیمانی برای دشمن خطرناک تر است.

حجت الاسلام مهدی سرلک در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: شهید سلیمانی مرد خدا و اسوه صبر ومقاومت است، وی سرباز ولایت و خادم انقلاب و مردم بود.

وی با بیان اینکه حاج قاسم در این راه نورانی تا پای جان ایستادگی کرد و مکتب حاج قاسم بعد از شهادت نیز انقلاب و کشور را پیش خواهد برد، افزود: خون شهید سلیمانی و همه شهدا تمدن ساز است و مکتب حاج قاسم تا زمان ظهور امام زمان (عج) ادامه خواهد داشت .

سرباز انقلاب

مسئول ستاد احیا امر به معروف ونهی از منکر شهرستان الیگودرز عنوان کرد: مهمترین ویژگی مکتب حاج قاسم که همه ما باید از این شهید عزیز الگوبرداری کنیم، این است که سرباز انقلاب و خادم ملت باشیم و با تمام وجود در راه انقلاب و خدمت رسانی به مردم عزیز دست از پا نشناسیم که همه مسئولان باید از این ویژگی ها الگوبرداری کنند.

وی بیان کرد: شهید سلیمانی شاگرد مکتب فاطمی و تربیت یافته امامین انقلاب است و در راه خدمت به اسلام و انقلاب، کشور و مردم، ولایت و رهبری جان مبارک خویش را فدا کرد.

محبوبیت سردار سلیمانی در بین مردم

ماشااله نعمتی فرماندار الیگودرز در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: شخصیت شهید سلیمانی که با عنوان سردار دلها در قلب مردم جای گرفت، شخصیت بین المللی بود و متاسفانه در یک اقدام ددمنشانه و تروریستی به سرکردگی رژیم خبیث آمریکا بر علیه این سردار سرافراز سپاه اسلام انجام شد و به مقام شهادت نائل شدند.

وی ادامه داد: همه  آزادیخواهان و ملت های مقاومت از این اقدام وحشیانه آمریکا ابراز نارضایتی کردند.

وفاداری به امام و رهبری

 نعمتی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی در دل مردم ایران جای دارد، بیان کرد: سردار سلیمانی خدمات زیادی در راستای آرمانها و ارزشهای انقلاب و وفاداری به امام و رهبری نظام مخصوصا مقام معظم رهبری داشتند و این به عنوان یک اسوه و الگو در جامعه ما همیشه زبانزد عام وخاص است و همه مردم ما علیرغم هر طیف وسلیقه سیاسی، سردار سیلمانی را دوست داشتند.

فرماندار الیگودرز اظهار داشت: سردار سلیمانی در قلب مردم همیشه خواهد بود و نام شهید سلیمانی زنده است و بهترین و مهمترین ویژگی شهید سلیمانی تواضع، فروتنی واخلاص بود که باید همه مردم و مسئولان از آن الگو برداری کنیم و در سخنرانی ها همواره خود را سرباز ولایت معرفی می‌کرد و این خلوص نیت و تواضع، سبب ماندگاری حاج قاسم  در دل مردم شده است.

انتهای پیام/