حجت الاسلام شاهرخی گفت: شهید سلیمانی، قهرمان مبارزه با تروریست بود و پاداش کار حاج قاسم، ماندگاری در دلهاست.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی با اشاره به سالروز شهادت سردار سلیمانی، اظهار داشت: یکی از مهمترین خصوصیت حاج قاسم این بود که دیده نشود و کارها را مخلصانه در راستای اهداف الهی و خدمت به مردم انجام دهد که خداوند هم پاداش کار او را ماندگاری در دلها قرار داد.

وی افزود: امروز شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان یک قهرمان، مدال مبارزه با تروریست های آمریکایی، اسرائیلی و هم پیمانانشان و قهرمان مبارزه با زورگویان عالم را همیشه همراه خود دارد، ظالمان و مستکبران که مسیرشان غیر الهی است نام پلیدشان به گورستان تاریخ پیوسته است و روز به روز نام شهید حاج قاسم سلیمانی به عنوان کسی که خود را فدای فضیلتها و دفاع از مردم کرد، درخشان تر می شود.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: مجالس گوناگونی که در بزرگداشت این شهید بزرگوار در کشورهایی که محور مقاومت هستند، برگزار می شود، در واقع  بزرگداشت کسی مانند حاج قاسم یعنی تکریم همه شهدا، تکریم و گرامیداشت حاج قاسم سلیمانی، یعنی تکریم یک مکتب و همه کسانی که در این مکتب کاری را انجام می دهند مورد احترام هستند.

حجت الاسلام شاهرخی عنوان کرد: مردم ما آرمانها و ارزش های دینی و فضیلتها را دوست دارند و در این مسیر محکم می ایستند، لشکر فاطمیون و زینبون و کشورهای محور مقاومت، مردم و جوانانشان بر گرد این شهید جمع شده و توطئه زورگویان عالم را خنثی کردند.

وی بیان کرد: داعشی که آموزش دیده و پرورش یافته آمریکای جنایتکار بود به میدان آمدند تا معادلات جهانی را به نفع خودشان مصادره کنند اما شهید سلیمانی به همراه مدافعان حرم و دیگر جهادگران از کشورهای دیگر به میدان آمدند و با سلاح ایمان و تجهیزات در مقابل نظام سلطه ایستادند و او را به ذلت کشاندند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به شهادت حضرت فاطمه(س) گفت: مقام شهید از آن منزلتی والاست که این حضرت فاطمه(س) خود شهید است، فرزند و همسرش نیز شهید شدند و شهدا در مسیر دفاع از اسلام به این درجه نائل آمدند.

حجت الاسلام شاهرخی خاطرنشان کرد: امروز در مقطعی از زمان هستیم که پرچم نبوی، علوی و فاطمی را در دست گرفتیم و ملت های مظلوم جهان نگاهشان به نظام اسلامی و نیروی مسلح جمهوری اسلامی است، نیروهای مسلح دژ مستحکم دفاع از مردم هستند و می بینیم که نیروی انتظامی در مسیر امنیت و استقلال کشور چگونه مستحکم در داخل کشور و مرزها ایستاده است.

وی اظهارداشت: استقلال کشور در سایه ایمان، دانش و مجاهدت همه مردم به خصوص نیروهای مسلح است و باید وحدت خود را در این راه حفظ کنیم.

انتهای پیام/