حجت الاسلام خسروپناه گفت: شهید سردار سلیمانی همیشه در وسط میدان حضور داشت و تواضع و فروتنی حاج قاسم، او را سردار دلها کرد.

به گزارش سفیرافلاک، حجت الاسلام عبدالحسین خسرو پناه ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی که در مصلی امام(ره) بروجرد برگزار شد اظهار داشت: سردار سلیمانی یک عمر در راه خدا مجاهدت کرد و پاداشت یک عمر مجاهدت و حرکت در مسیر الهی، شهادت بود.

وی افزود: حاج قاسم در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و پس از آن تلاش های بسیار فراوانی را انجام داد و همه خدمات و اقداماتش برای رضای خدا بود، همین تواضع و فروتنی سبب شده بود تا در بین مردم بسیار محبوب باشد و در شهادت سردار دلها، نه تنها ملت ایران بلکه مردم کشورهای آزادیخواه عزادار شدند.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: سردار سلیمانی نه فقط یه فرمانده نظامی بلکه در بخش های مختلف فرهنگی، کمک به مظلومان و مستضعفان زبانزد بود و تواضع شهید سلیمانی تا حدی بود که در وصیت نامه خود نوشته بودند روی سنگ قبرم بنویسید سرباز ولایت که این نشان از خلوص ایشان داشت.

حجت الاسلام خسروپناه عنوان کرد: سردار سلیمانی علیرغم همه تلاش هایی که انجام می داد اما در کسب علم نیز اقداماتی انجام داد که می طلبد همه نوجوانان و جوانان سردار سلیمانی را به عنوان یک الگو و چراغ راه سعادت قرار دهند تا بتوانند موفق شوند.

وی با اشاره به محبوبیت سردار سلیمانی در بین مردم، بیان کرد: شهید بزرگوار با همه مردم خصوصا خانواده ها و فرزندان شهدا رابطه بسیار خوب و مهربانی داشت و این محبوبیت به دلیل تواضع و اخلاص بود.

استاد حوزه و دانشگاه خاطر

نشان کرد: حاج قاسم یکی از فرماندهانی بود که همیشه در وسط میدان حضور داشت که این رفتار شهید سلیمانی باید الگویی برای همه باشد، منور بودن قلب حاج قاسم در کنار عبادت های شبانه سبب شد تا حاج قاسم، قهرمان یک ملت و یک جهان باشد.

حجت الاسلام خسروپناه گفت: شهید سلیمانی با تاسی از فرهنگ عاشورا(ع) در مسیر مبارزه با ظلم ایستاد و در این راه جان خود را تقدیم کرد و امروز همه باید تلاش کنیم تا راه شهدا را ادامه دهیم.

انتهای پیام/