زیویار گفت: مکتب شهید سلیمانی الگوی ارزشمندی برای جامعه بشری است

به گزارش سفیر افلاک فرهاد زیویار با اشاره به سالروز شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم سلیمانی نه تنها مرد میدان بلکه یک مکتب برای تمام انسان های آزاده دنیا است و حریتش را تاریخ به نیکویی نگاشت، مردی از جنس بسیج که در اوج توانگری، افتادگی پیشه اش بود.

وی افزود: هرگز از یادها نخواهد رفت زمانی که دنیا پر بود از رعب و وحشت غائله داعش و شجره خبیثه ای که توسط قدرتهای بزرگ دنیا با هدف ایجاد مانع برای مقابله با کشورهای محور مقاومت ایجاد شده بود که با تدبیر سرباز ولایت، این نیروی اهریمنی برای همیشه ریشه کن شد.

استاندار لرستان تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی سردار دلهای مظلومان بود و هر کسی با هر مذهبی او را دوست می دارد، سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و ساعت ۱:۲۰ یادآور خباثت ها و ناجوانمردی استکبار جهانی است و از این پس هر جا سخن از ظلم باشد، آمریکای جنایتکار و رفتارهای خصمانه این حکومت فاسد در اذهان پدیدار می شود.

زیویار خاطر نشان کرد: سلیمانی رفت اما رفتارش الگوی تمام انسان های ظلم ستیز خواهد بود و جوانان انقلابی و بسیجی ایران اسلامی سیره او را سرلوحه خود قرار داده و وطن پرستی مرام آنها می ماند.

انتهای پیام/