خدابخشی گفت: ولایت مداری و خدمت رسانی به مردم یکی از مولفه‌های اصلی و مهم مکتب حاج قاسم سلیمانی است.

محمد خدابخشی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، ضمن گرامیداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، اظهار داشت: مردم ایران و سایر کشورها در مراسم تشییع پیکر سردار بزرگ مقاوت شهید حاج قاسم سلیمانی استقبال بی نظیری نشان دادند و پس از ۴۰ سال بر خلاف برآورد محاسباتی دشمن، مردم دل در گرو نظام و انقلاب دارند.

وی افزود: سردار سلیمانی نماد فرهنگ بصیرت، ولایتمداری و مردم داری بودند که می توان از او برای نسل امروز و نسل های آینده یک الگو ساخت و در همه ابعاد از مکتب وی پیروی کرد تا دچار لغزش نشویم.

نماینده مردم الیگودرز بیان کرد: سردار بزرگ مقاومت و شجاعت را نباید تنها در جبهه های نبرد تعریف کرد، چرا که او علاوه بر قدرت محاسبات عملیاتی دارای قدرت بی نظیری در تحلیل موضاعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی بود.

وی عنوان کرد: حاج قاسم همواره باور داشت که برجسته‌ترین عبادتی که انسان را به خدا نزدیک می‌کند خدمت به مردم است، همچنین وی به معنی واقعی و نه شعاری و در قالب تعارف دغدغه مردم را داشت و دلواپس و عاشق مردم بود.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس خاطرنشان کرد: در مکتب حاج قاسم  جـبـهـه جـنـگ، سیل و زلزله و هر بحرانی معنا  ندارد بلکه خدمت رسانی و حضور در بین مردم و انجام وظیفه در راه رضای خداوند مهم و اساسی اسـت و این مساله روح و عنصر اصلی و شاخصه اساسی کارهای شهید سلیمانی در طول عمر با عزت و پر ثمرش بود.

انتهای پیام/