سرهنگ بازگیر گفت: ۶ هزار بسته معیشتی در ۲۸ نقطه شهری و روستایی خرم آباد توزیع شد.

سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت:از ابتدای شروع ویروس کرونا تاکنون ۳۴ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی، برابر بانک اطلاعاتی که حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج محلات از خانواده های کم برخوردار تهیه و ثبت کرده اند، اهدا شده است.

وی افزود: شش هزار بسته معیشتی که هر بسته برابر با ۵۰۰ هزار تومان است، توسط ۲۸ حوزه محلات و اقشار در ۲۸ نقطه شهری و روستایی خرم آباد توزیع شد.

فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد عنوان کرد: امسال با همکاری کمیته امداد احداث ۲۵ و بازسازی و تعمیرات ۴۰ واحد مسکونی برای مددجویان این نهاد انجام شده است.

بازگیر با اشاره به خدمات تیم های مراقبتی، نظارتی و حمایتی در ایام کرونا خاطرنشان کرد: تیم های مراقبتی متشکل از بانوان بسیجی در خانه های بهداشت و محله های پایگاه های بهداشت مستقر بوده و با کمک تیم های حمایتی و کادر شبکه بهداشت و درمان، خانواده های آسیب دیده از کرونا و دارای بیمار کرونا را شناسایی و مراحل کمک به آن ها شامل کمک دارویی، غذایی و مشاوره را انجام دادند.

وی تصریح کرد: در شیوع پیک پنجم مردم نیاز به خدمات درب منزل داشتند از این رو تیم هایی در بخشی از بیمارستان آماده کردیم و آن تعداد از مردم که مبتلا به ویروس کرونا می شدند بلافاصله تماس می گرفتند و خدمات مشاوره ای، پزشکی و اقلام غذایی، دارویی برای آن ها ارسال می شد.

بازگیر بیان کرد: در طرح واکسیناسیون تمام سالن های ورزشی شهر را در اختیار علوم پزشکی استان قرار دادیم؛ در حال حاضر سه الی چهار مورد مشغول به کار هستند و در این مدت ظرفیت نیروی انسانی و امکانات زیرساختاری همه در بحث مبارزه با کرونا پای کار بوده و خدمت کردند.

انتهای پیام/