سردار باقر زاده با بیان اینکه برهم زدن معادلات دشمن در منطقه با حضور سردار سلیمانی محقق شد، گفت: هدف اصلی فتنه گران، تبدیل کشورهای قوی به چند کشور بود که با درایت رهبری و حضور سردار سلیمانی و مدافعان حرم این توطئه خنثی شد.

به گزارش سفیرافلاک، سردار باقر باقر زاده در مراسم بزرگداشت دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در مسجد الغدیر خرم آباد، اظهار داشت: حضور سردار سلیمانی در عرصه ی نبرد با دشمن سبب شد تا نقشه های دشمنان نقش بر آب شود و نظام سلطه در رسیدن به اهداف خود ناکام بماند.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، افزود: جلوگیری از چپاول ثروت و منابع ملی ملت های مظلوم، مبارزه با دشمنان و بر هم زدن معادلات استکبار از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است که با حضور سردار سلیمانی در منطقه محقق شد، سردار سلیمانی مدافع مستضعفان و مظلومان بودند و برای همین منظور در برابر دشمن می ایستاد.

فرمانده قرارگاه نیروی پشتیبانی سپاه قدس تصریح کرد: داعش یکی از گروه های ترویستی بود که استکبار ایجاد کرد و تلاش کردند تا با برنامه ریزی بتوانند به هدف خود برسند اما با حضور حاج قاسم سلیمانی در لبنان و کمک به حزب الله در جنگ ۳۳ روزه و مبارزه با داعش در عراق و سوریه و همچنین با حضور در جنگ یمن و اتحاد جبهه مقاومت، آمریکا و اسرائیل نتوانستند به اهدافشان برسند.

سردار باقر زاده عنوان کرد: هدف اصلی فتنه گران، تبدیل کشورهای قوی به چند کشور بود که با درایت رهبری و حضور سردار سلیمانی و مدافعان حرم این توطئه خنثی شد.

وی بیان کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی در میدان نبرد و دیپلماسی و همچنین در عرصه های سیاسی و منطقه حضور داشت و با شهادت خود، افتخار و عزت آفرید.

انتهای پیام/