پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال در صدر جدول قرار دارد و از نظر من باید از آن حمایت شود تا بتواند به صدرنشینی‌اش ادامه دهد.

به گزارش سفیرافلاک، سیروس دین محمدی اظهار داشت: باوجود یکسری از انتقاداتی که عملکرد استقلال صورت می‌گیرد، از نظر من نه تنها نباید از تیم صدرنشین انتقاد کرد، بلکه باید از آن حمایت هم کرد. من با کسی تعارف ندارم و اگر انتقادی لازم باشد این کار را می‌کنم. همانطور که در گذشته هم هر زمانی لازم بوده انتقاد کردم. اما امروز تشخیصم این است که باید از این تیم حمایت کرد تا بتواند صدرنشینی‌اش را تداوم ببخشد.

وی افزود: من نگرانی هواداران را درک می‌کنم و به آنها حق می‌دهم، چون اصلاً زیبایی فوتبال به همین هیجان‌ها و نگرانی‌هایش است اما نباید نگرانی را بهانه‌ای برای انتقادات بازدارنده کرد.

مربی پیشین باشگاه استقلال تاکید کرد: فوتبال خیلی سخت‌تر از گذشته شده است. من هم قبول دارم آبی پوشان به سختی در اراک پیروز شدند، اما باید پذیرفت آلومینیوم تیم خیلی خوبی است و بازی کردن در زمین حریف هم کار را سخت‌تر می‌کرد. من هم دلم سوخت وقتی این پیروزی با ارزش در لحظات پایانی از دست رفت، اما باید به خودمان بیاییم و اجازه ندهیم با انتقاداتمان تمرکز تیم صدرنشین را بر هم بزنیم تا زمینه ساز از دست رفتن امتیاز در هفته‌های آینده شویم.

دین محمدی در خصوص دیدار استقلال و مس رفسنجان در هفته چهاردهم بیان داشت: مس رفسنجان از تیم‌های خیلی خوب این فصل است و جایگاه این تیم در جدول نشان دهنده همین واقعیت است. آنها ساختار خوبی دارند، دونده هستند و با هزینه‌های زیادی که داشتند تیم خوبی را جمع کرده‌اند. این دیدار هم برای شاگردان مجیدی نمی‌تواند ساده باشد و قطعاً رفسنجانی‌ها در تهران هم حرف‌هایی برای گفتن خواهند داشت.

وی در خاتمه بیان داشت: این استقلال یکی از مدعیان جدی قهرمانی در این فصل است و امیدوارم در وهله نخست مجموعه تیم اعم از کادر مدیریت، کادر فنی و بازیکنان و در مرحله بعدی هواداران و پیشکسوتان آنقدر باهوش عمل کنند تا همانطور که مجیدی گفت در پایان فصل کاپیتان استقلال جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

استقلال مدعی جدی قهرمانی است/ از تیم صدرنشین باید حمایت کرد

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهر