اسماعیلی نوشت: حمله موشکی به عین الاسد بعد از شهادت سردار سلیمانی، آغازی بر پایان آمریکا و خروج آنها از منطقه بود.

به گزارش سفیر افلاک، نظام سلطه با داشتن خوی وحشی گری و قُلدری، تلاش کردند تا قدرت نمایی کنند، روزگاری آمریکا خود را قدرتمندترین کشور می دانست اما با پیروزی انقلاب اسلامی ایران و قطع دست چپاولگران، این قدرت پوشالی هر روز ضعیف تر شد.

هر روز که می گذرد قدرت جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف افزون تر می شود و در این راه با اقتدار و عزت به حرکت خود ادامه می دهد که در این مسیر سردار سلیمانی توانست داعش، دست پرورده آمریکا را در منطقه که جنایت های فجیعی را انجام داد، نابود کند.

آمریکا خواست تا با ترور سردار سلیمانی، بار دیگر قدرت نمایی کند اما این اقدام نظام سلطه، شرایط را برای تسریع افول آنها فراهم کرد چرا که پس از شهادت سردار سلیمانی، باید واکنشی در برابر این اقدام صورت می گرفت تا بدانند اگر یکی بزنند، ۱۰ تا می خورند.

در نخستین روزهایی که ملت داغدار شهادت سردار سلیمانی بودند، پایگاه آمریکا در عین الاسد به عنوان بزرگترین پایگاه آنها در منطقه مورد حمله موشکی قرار گرفت که این حمله، هیمنه پوشالی آمریکا را شکست، سیلی محکمی که آمریکا خورد اما انتقام سخت به قوت خود باقیست.

حمله موشکی به عین الاسد، شروعی بود بر پایان آمریکا، این واکنش و اقدام شرایط را برای اخراج آمریکا در منطقه فراهم کرد که هرچه زودتر منطقه از وجود آمریکا باید پاک شود.

جمله تاریخی حاج قاسم «جنگ را شما آغاز می کنید اما پایانش را ما تصمیم می گیریم» هیچگاه فراموش نمی شود و برای همیشه در اذهان ملتها باقی می ماند، امروز کوچکترین اقدامی از سوی دشمن اگر آغاز شود، پایانش را ما برنامه ریزی می کنیم.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : مهدی اسماعیلی، کارشناس مسائل سیاسی