رازانی گفت: چرخ 30 واحد تولیدی راکد در شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان به حرکت درآمد.

بختیار رازانی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: احیای واحدهای تعطیل شده با سرعت در حال انجام است که ۳۰ واحد تولیدی تعطیل شده در شهرک های صنعتی استان، از ابتدای سال جاری تاکنون احیا و به چرخه تولید بازگشتند.

وی افزود: با احیای این تعداد واحد تعطیل شده، زمینه اشتغال حدود ۲۰۰ نفر فراهم شده که اغلب این واحدها، واحدهای متوسط و کوچک بوده اند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان تصریح کرد: طبق برنامه ای که برای استان در نظر گرفته شده بود قرار شد امسال ۲۶ واحد احیا شود که خوشبختانه رقم احیای واحدهای تعطیلی بیش از واحدهایی است که اعلام شده و تا پایان سال قطعا تعداد بیشتری از واحدها احیا می شوند.

رازانی با اشاره به اینکه ۳۰ درصد از واحدهای تولیدی شهرک های صنعتی تعطیل هستند، عنوان کرد: شناسایی واحدهای راکد در دستور کار قرار گرفته و در صورتی که مالکان این واحدها تمایلی برای احیای آنها نداشته باشند، اخطار داده می شود و در نهایت منجر به ابطال قرارداد می شود چرا که باید از ظرفیت شهرک های صنعتی برای تولید استفاده کرد.

وی بیان کرد: در مجموع طی سال جاری، ۳۶ واحد تولیدی در استان احیا شده که از این تعداد ۳۰ واحد در شهرک های صنعتی و شش واحد خارج از شهرک به چرخه تولید بازگشته اند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی لرستان به تملک واحدهای تولیدی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۳۵ واحد تولیدی در استان در تملک بانکها قرار دارند که تلاش می شود این واحدها با اقدامات لازم، از تملک بانکها خارج شوند.

انتهای پیام/