با راهکارهایی که در این خبر به آن اشاره شده می توانید بدون اینکه صاحب حساب متوجه شود، استوری او را مشاهده کنید.

به گزارش سفیرافلاک، اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه‎های اجتماعی است که میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. 

به گزارش bgr، برنامه اشتراک گذاری عکس متعلق به متا طیف گسترده‌ای از ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد که یکی از آن‌ها استوری است. کاربران این شبکه اجتماعی می‌توانند عکس‌ها یا ویدئو‌های را در استوری آپلود کرده و برای مخاطبان به اشتراک بگذراند.

اینستاگرام به کاربران فهرستی از افرادی که استوریشان را مشاهده کرده‌اند، نشان می‌دهد. اما گاهی اوقات کاربران بنا به دلایلی می‌خواهند استوری دیگران را به صورت مخفیانه ببینند، راهکارهایی برای مشاهده استوری‌ها به شکل مخفیانه وجود دارد که در ادامه می‌خوانید.

روش‌هایی برای مشاهده پنهانی استوری‌ها

در روش اول، شما ابتدا باید تلفن خود را در حالت پرواز گذاشته و سپس اینستاگرام خود را باز کرده و استوری مورد نظرتان را مشاهده کنید.( این روش زمانی کار می‌کند که مخاطب به‌ طور خودکار استوری را از قبل بارگذاری کرده است.)

در روش دوم، ابتدا برنامه اینستاگرام خود را به طور کامل ببندید، سپس به تنظیمات گوشی رفته، وای فای یا داده‌های خود را خاموش و حالت پرواز را روشن کنید؛ سپس به اینستاگرام رفته و استوری فرد نظر خود را بدون آگاهی او مشاهده کنید.

مشاهده مخفی استوری‌ها

چندین برنامه و وب سایت شخص ثالث وجود دارد که به کاربران امکان می‌دهد استوری اینستاگرام شخصی را مخفیانه مشاهده کنند. یکی از آن‌ها Chrome IG Story است.

شما می‌توانید برنامه  «Chrome IG Story» را نصب و سپس در آن نسخه وب اینستاگرام را باز کرده و با وارد کردن اطلاعات خود به حساب کاربری خودتان وارد شوید. در این مرحله شما می‌توانید بدون اینکه نام حساب کاربری تان در فهرست استوری شخص نمایش داده شود، استوری او را مشاهده کنید.

گفتنی است که این برنامه و وب سایت‌ها از امنیت خاصی برخوردار نیستند؛ بنابراین، شما باید با مسئولیت خود از آن‌ها استفاده کنید.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان