حسن پور گفت: امروز نیازمند شهید سلیمانی‌های عرصه اقتصادی هستیم تا وارد میدان شوند.

به گزارش سفیرافلاک، غلامرضا حسن پور ظهر امروز در مراسم افتتاح دفتر بسیج تجار و فعالین اقتصادی لرستان، اظهار داشت: لرستان استانی است که به حب اهل بیت شهرت دارد و امروز سی امین دفتر بسیج تجار و فعالیت اقتصادی کشور در این استان افتتاح شد.

وی افزود: لرستان دارای ظرفیت های بسیار زیادی است و این دفتر برای رفع مشکل بیکاری نقش مهمی دارد، اینکه قرار است چه کاری صورت گیرد که نتیجه و اثرات مثبتی داشته باشد.

رئیس سازمان بسیج اصناف و فعالیت اقتصادی کشور تصریح کرد: بسیج را تخصصی کردیم تا کارها انجام شود و باید تقویت شوند و ماموریت ها را جدی تعریف کردیم که نتیجه این کار را باید بعد از یک سال مشاهده کرد.

حسن پور عنوان کرد: ماموریت ما یکی است و یکی دیگر از برنامه ها احیای واحدهای تولیدی است که با حمایت های بسیج می توان در عرصه تولید اقدامات زیادی انجام داد، ضروری است تا در شرایط تحریم از هر فرصتی برای تولید استفاده کرد و تلاشمان تسهیل کار مردم و دفاع از حقوق مردم است.

وی بیان کرد: علاوه بر این اقدامات، پروژه ای در دستور کار داریم که از پشم و پوست گوسفندان بتوان برای تولید کالاهای دیگر استفاده کرد و این طرح از استان های دامپرور آغاز شده که شرایط آماده است و لرستان هم این ظرفیت را دارد.

رئیس سازمان بسیج اصناف و فعالیت اقتصادی کشور با اشاره به تقویت اقتصاد گفت: امروز نیازمند شهید سلیمانی های عرصه اقتصادی هستیم تا وارد میدان شوند و کسی بسیجی است که منافع ملی در اولویت کارها قرار دهد.

حسن پور خاطرنشان کرد: لرستان با این همه ظرفیت باید مورد حمایت باشد و باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد، در همین راستا در حلب سوریه دفتری افتتاح کردیم و شرایط برای پیشبرد کارها مهیا است.

وی بیان کرد: ظرفیت های زیادی داریم که استفاده از آنها منجر به نتیجه می شود به طوری که در بحث ماسک ۱۰ میلیون دلار ماسک صادر کردیم.

انتهای پیام/