حجت الاسلام طهماسبی با اشاره به اهمیت جایگاه عفو و بخشش در نگاه قرآن کریم،گفت: در ساختن و رشد اقتصاد شهرستان کوهدشت سهیم باشیم.

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی عصر امروز در آئین صلح و سازش روستای «کمپ گنجعلی» کوهدشت که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، طوایف مختلف و ریش‌سفیدان محلی برگزار شد، با اشاره به آیه ۱۳ سوره حجرات، اظهار داشت: «ای مردم ما شمارا از یک زن و مرد آفریدیم که یکدیگر را بشناسید و باهم تعامل کنید و گرامی‌ترین شما در نزد شما باتقواترین شماست.»، ما همه برادریم و از یک پدر و مادریم.

وی افزود: امروز روز بزرگ عفو و بخشش و روز شهد شیرین گذشت است، همه ما بایستی به نحو احسن قوانین را رعایت نماییم و درعین‌حال اهل گذشت و بخشش باشیم.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اهمیت عفو و بخشش در نگاه قرآن کریم، عنوان کرد: از فضیلت‌ها و رفتارهای نیکو و اخلاق حسنه، مسئله عفو و گذشت است، خداوند متعال در قرآن مجید می‌فرمایند: «والیعفوا والیصفحوا» اهل عفو و گذشت باشید تا خداوند نیز از شما بگذرد.

وی تصریح کرد: همه ما باید احساس مسئولیت کنیم و در ساختن و رشد اقتصاد شهرستان کوهدشت سهیم باشیم و کمر شیطان و شیطان‌صفتان را بشکنیم و زیر پرچم نورانی قرآن و عترت و ولایت به مسیر نورانی اسلام ادامه دهیم.

انتهای پیام/