ناظری گفت: پیش بینی می شود امسال حجم مرسولات پستی نمایشگاه کتاب در استان 30 درصد افزایش یابد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از روابط عمومی ارشاد اسلامی لرستان، ناظری اظهار داشت: در اواخر سال ۹۸ با رسیدن به ایام کرونا شاید تنها زیرساخت دولتی و ابزاری که توانست در اختیار مردم قرار بگیرد پست بود و پست در زمره دستگاه‌های ضروری و خدمات‌رسان قرار گرفت و دوشادوش همکاران حوزه بهداشت و درمان پای کار بود و با ترافیک کاری چند برابری مواجه شد.

وی افزود: مفتخریم که در راستای مسئولیت اجتماعی و فرهنگی خود در کنار مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در این دوره از نمایشگاه مجازی کتاب تهران، نیز همکاری‌های لازم را به عمل آوریم.

مدیرکل پست لرستان با اشاره به آمار نخستین دوره نمایشگاه مجازی کتاب تصریح کرد: سال گذشته ۱۱ هزار و ۶۴۱ فقره مرسوله نمایشگاه مجازی کتاب در استان ارسال و دریافت شد که از این تعداد ۶۸۰ فقره مربوط به ناشران استان به سایر استان‌های کشور بود و ۱۰ هزار و ۷۸۱ فقره مربوط به سایر ناشران کشور بوده که افراد جویای کتاب در استان لرستان خریداری کرده‌ بودند.

ناظری خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌کنیم امسال با افزایش ۳۰ درصدی حجم مرسولات در دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران مواجه خواهیم شد و قریب ۱۴ هزار کتاب در سطح استان به فروش برسد یا خریداری شود.

انتهای پیام/