نیکزاد گفت: کار ساخت 212 هزار واحد مسکن در کشور در دست اجراست.

به گزارش سفیر افلاک اکبر نیکزاد عصر چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل بنیاد مسکن لرستان، اظهار داشت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از بدو تاسیس تاکنون، خدمات ارزشمندی را ارائه داده و در مناطق روستایی، تحولات و خدمات قابل مشاهده است.

وی با اشاره به مقاوم سازی منازل روستایی، افزود: متوسط مقاوم سازی منازل روستایی در کشور ۵۰ درصد و این درصد در استان لرستان بیش از ۷۰ درصد بوده و تلاش بر این است که مابقی واحدها نیز مقاوم سازی شوند.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور تصریح کرد: با توجه به اینکه سالانه باید یک میلیون مسکن در کشور احداث شد لذا بنیاد مسکن در همین راستا کمک خواهد کرد و در شهرهای زیر ۱۰۰ هزار نفر بنیاد اقدام می کند.

نیکزاد عنوان کرد: در حال حاضر ۱۵۷ هزار و ۶۹۹ واحد در روستاها در حال ساخت داریم و ۵۴ هزار و ۳۳۸ واحد در شهرهای کشور که جمعا ۲۱۲ هزار و ۳۷ واحد هم اکنون در حال ساخت است.

وی بیان کرد: در دو ماه تا پایان سال قطعا تلاشمان این است که عملیات اجرایی باقیمانده ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را آغاز کنیم و تا پایان سال، ۴۰۰ هزار واحد از یک میلیون واحدی که بر عهده ماست، عملیات اجرایی آن آغاز شود.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور: از هفته آینده پرداخت تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی با سود پنج درصد آغاز می شود.

لازم به ذکر است که در این مراسم از زحمات مسعود رضایی تقدیر و پویا تابعی به عنوان مدیر کل جدید نباید مسکن انقلاب اسلامی لرستان معرفی شد.

انتهای پیام/