سرهنگ بازگیر گفت: جبهه مقاومت امروز با تأسی از بسیج شکل‌گرفته است.

 به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ پاسدار ماشااله بازگیر ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خرم آباد اظهار داشت: خدا را شاکرم که توفیق خدمت به من داد تا دوران نوجوانی را در کشاکش حوادث دوران انقلاب، دوران جوانی را در جبهه‌های دفاع مقدس و میان‌سالی را خدمتگزار مردم در کوچه‌ها و محله‌های شهر باشم.

وی افزود: توکل به خدا، هدایت و راهبری فرماندهی استان، همکاری و وحدت پایوران و بسیجیان سرافرازم در ده سال خدمت در ناحیه مقاومت همراه من بوده است؛ دست‌بوس تمام بسیجیان شهر خرم‌آباد هستم؛ موفقیت‌ها و محاسن ۱۰ ساله همه از آن بسیجیان و پایوران ناحیه مقاومت بوده و اگر معایبی در این مدت وجود داشته است از مدیریت بنده بوده است.

فرمانده سابق سپاه خرم‌آباد با اشاره به خدمات ۱۰ ساله ناحیه مقاومت در نقاط مختلف شهر، عنوان کرد: جذب، آموزش، سازمان‌دهی، حفظ انسجام و رصد انقلابی گری از مأموریت‌های مهم بسیج است و بسیجیان خرم‌آباد در این امور با تمام قوت پای‌کار بودند.

وی با اشاره به اینکه بسیج یعنی امنیت ۳۶۰ درجه، تصریح کرد: بسیج امروز الگوی جبهه مقاومت در بین گروه‌ها و جوانان سوریه، عراق، یمن، لبنان و…است و این الگو به واسطه اندیشه الهی و معنویت پابرجا است.

بازگیر تصریح کرد: تشکیل ۴۱۰ گروه جهادی، ۱۲۰ صندوق قرض‌الحسنه، ساخت و تعمیر منازل نیازمندان، توزیع ۴۵ هزار بسته معیشتی، آزادی ۸۰ زندانی، فعالیت ۵۲۴ تیم مراقبتی، حمایتی و نظارتی در کنار کادر بهداشت و درمان، راه‌اندازی قرارگاه جوادالائمه، تشکیل گردان‌های سایبری و کانال‌های روشنگری، تنها گوشه‌ای از خدمات ناحیه مقاومت بسیج در این مدت به شمار می‌رود.

فرمانده یگان امنیتی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان بابیان اینکه رفتار و عمل فرماندهان دفاع مقدس، رشد، تربیت و پرورش گردان و لشگرها را به دنبال داشت، گفت: به برادرم، سرهنگ برامکی بااخلاقی فاطمی و حسینی که از سن نوجوانی تا به امروز در بسیج بودند تبریک می‌گویم پروردگارا بابت این انتصاب شاکر هستیم ان‌شاءالله شاهد پیش رفت عزیزان در این مسیر باشیم.

انتهای پیام/